Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mit tennél a helyemben ebben...

Mit tennél a helyemben ebben az esetben? Kivennéd a bölcsiből, íratnád oviba, vagy maradjon otthon?

Figyelt kérdés

Kislányom egy éve bölcsis,és ez az év pokol volt.Tudtam én,hogy sok mindent benyalnak,de az én lányom kruppos lett (benyal egy vírust,és ugatva köhög,befullad),és gyakorlatilag 70-80%-ban beteg.Szeptembertől ezidáig 5-ször kerültünk kórházban,és minden hónapban befulladt (január kivételével) mikor szteroidos kúpot kell kapjon.Közösségbe kerülés előtt egyszer volt beteg,amúgy soha.

Már decemberben ki akartam iratni a bölcsiből,de mindenki lebeszélt róla,az orvosok is,mert hogy akkor majd az oviban.Viszont én tarthatatlannak látom már a helyzetet,és a gyereket is egyre jobban megviseli.Már nem dolgozom,mert e mellett már nem lehet.Viszont kérdés,hogy ha kiveszem,akkor csak erre a 4 hónapra,és szeptembertől menjen-e oviba,vagy inkább majd csak később mondjuk januárban vagy következő év tavasszal (majdnem 4 évesen,és akkor én addig nem dolgozhatok,ami szívás,de előreláthatólag megoldjuk) menjen-e.Nem tudom,hogy mi lenne a helyes,mert egyrészt szereti a bölcsit,örömmel megy,másrészt ha 3 hetet itthon van betegség miatt,én azt gondolom azt is legalább ugyanúgy élvezi.Viszont azt is érzem,hogy "elveszem" a gyerekkorát,mert mindig beteg,mindig kímélni kell.Már égre-földre,mindenre kivizsgáltattam,és teljesen egészséges az immunrendszere,sajnos egyéni érzékenység,mire suliba megy,kinövi,azt mondják.

Szerintetek mit kellene tennem?


2014. ápr. 5. 20:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
De jó!:)
2014. dec. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Igen :)
2015. jan. 1. 21:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!