Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 1 hónapos babafiam alsó szája...

Simonanya kérdése:

1 hónapos babafiam alsó szája remeg, de nem fázik nem éhes és a végtagjai sosem remegnek. Leginkább akkor csinálja mikor valamit figyel néz, néha pedig mikor hozzászólunk. Ha megérintem az állát abbahagyja. Miért csinálja és mikor múlik el?

Figyelt kérdés
Másfél hete csinálja .Védőnőtől kérdeztem szerinte nem baj. Csütörtökön megyünk gyerek orvoshoz ...

2014. nov. 20. 17:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem baj. Dolgoznak az kis izmai, meg fejlődnek az idegpályák. Fog még remegni a keze, a karja meg a lába is, ez tök normális. Persze fura látni, de normális.
2014. nov. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nemrég ezt én is megkérdeztem itt :).Akkor 5 hetes volt, pár hétig előfordult, azóta elmúlt, most 3 és fél hónapos. Akkor én megkérdeztem a doktornőt is, mert összefutottam vele, és azt mondta normális, még fejletlen az idegrendszerük, az okoz ilyesmiket.
2014. nov. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyugi tök normális!!!! Én is rákérdeztem mikor ezt volt nálunk is. Tényleg elmúlik.
2014. nov. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tényleg normális. Az én fiamnak is volt ilyen. De ez a "babafiam" aranyos, még a könnyem is folyik úgy nevetek :DDDDD
2014. nov. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jaj de jó hogy írtok! Mindenkinek nagyon köszönöm én már annyira aggódtam, van egy 10 éves lánykám is ő sosem csinált hasonlót sem.most kicsit megnyugodva alszom el es remélem hamarosan az én babókám sem csinálja már .
2014. nov. 20. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!