Ez krupp lenne, valóban?

Figyelt kérdés

Tegnap éjszaka a 4 évesem ugató köhögéssel kelt, levettük a hőmérsékletet, nagyon jól aludt, talán 1-2-t köhögött, de már nem ugató jelleggel. Tuti, ami bizti, elvittem most az ügyeletre, ahol közölte a doki, hogy ez krupp, öltöztessem be éjszakára, és nyissam rá az ablakot. Teszem hozzá, felírta a Cataflamot, és hogy adjak neki mézes teát.

Ha krupp lenne, akkor kellett volna befújó, és beutaló a kórházba, hogy be ne fulladjon?! Nem igazán értem, egyébként azóta nem köhög, vírust látott a torkában, és hogy a vírus hozhatta ki nála. Annyira nem értem. Szerintetek?


2014. nov. 22. 11:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Az ügyelet nem igen ad befújót, azt majd a gyerekorvos ad, ha diagnosztizálták a betegséget.

Hétfőn vidd el a gyerekorvoshoz és kiderül, hogy mi a haelyzet.

2014. nov. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ismerősünk gyerekét 3 hete beküldték a gyerekosztályra, ezért nem értem..
2014. nov. 22. 12:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy evesemnek is virusfertozese volt kruppos kohogessel (igy fogalmazott a doki). Felirt kohogescsillapitot, hideg parat rendelt es felirt egy szteroidos kupot, amit egy esetleges fulladas eseten alkalmazhatunk. Szerencsere nem kerult ra sor, h hasznaljuk, a hideg es a para eleg volt. Egy het alatt meggyogyult. Szoval nem krupp volt, hanem kruppos jellegu kohoges. Lehet, h igy ertette nalatok is a doki?
2014. nov. 24. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem.:) azt mondta, hogy 'ez biza' krupp! De se köhögéscsillapító, semmi, cataflam. 3x 14 csepp, és mézes tea..
2014. nov. 25. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!