Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mivel lehet kiszívni a 3...

Mivel lehet kiszívni a 3 hetes babám orrát ha nem fér bele az orrlyukába az orrszívó?

Figyelt kérdés
Arianna porszívó orrszívóm van a nagyobbikról maradt. De akkora, hogy a pici babám orrlyukába nem fér bele. Nem náthás, de a doki szerint le kellene szívni az orrába ment kaját.Begyulladhat attól is a füle. Csak nagyon ritkán tudja kitüsszögni a trutyit. Valahol hátul van a cucc az orrában, oda végképp nem ér el a szívó. Mit tudnátok ajánlani? Melyik szívó vékonyabb?

2014. dec. 30. 09:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Fel ne dugd már az orrába a csövet, te jó ég!

Az orrjárathoz kell illeszteni, elég ha 1-2 mm-t bemegy, kiszívja így is, csak jó technikával kell csinálni.

2014. dec. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak tedd az orrlyukához, enm muszáj beledugni.
2014. dec. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Neh feldugd neki. Csak a lyukhoz kell ragni, mozgatni. Keress rá videót inkább, de neh már feldugd az egészet neki mert hátul van.
2014. dec. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én se gondlltam arra hogy feldugom neki végig, a naggyal se úgy csinálom. De még az 1-2mm-re behelyezés is nehézkes. A video jó ötlet, köszönöm.
2014. dec. 30. 10:55
 5/5 anonim válasza:
az en gyerekem nem engedte hogy odategyemse igyhat ugy dontottem van vick kenocs es azzal bekenytem az orra alatt es aztan tusszogott
2015. febr. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!