Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Asztma lehet? Aki tapasztalt...

Asztma lehet? Aki tapasztalt ilyet kerem irjon, mi lett belole

Figyelt kérdés
sziasztok!kisfiam majdnem 5 hos, de szuletese ota, amikor sir hirtelen elkezd kohogni.maskor nem, de a sirast mindig kohoges kiseri.ugy 5-6 egymas utan.mas tunetet nem tapasztaltam,igaz en nm tudom felmerni.most voltunk orbvosdnal mert meghult, de nem mondott semmit amikor vizsgalta.csak mikor elkezd sirni mar elore felek hogy na mindjart kohog.tapasztalatok?elore koszonom

2015. febr. 7. 14:54
 1/3 anonim ***** válasza:

igen, lehet hogy asztmás.

el kell vinni orvoshoz, és ad neki gyógyszert amit be kell lélegeznie.

az sem kizárt hogy azért sír mert nem kap rendesen levegőt, nézd meg megvan-e nála az orrszárny-légzés.

ha alapállapotban is sokszor használja az orrszányait a légzéshez akkor fullad.

kezelni kell, mert az oxigénhiánytól lehetnek károsodásai is hosszútávon.

a passzív dohányos gyerekek szinte 100%-ban asztmások lesznek.

a terhesség alatti dohányzás, vagy a lakásban történő egyéb személy dohányzása okozhatja az asztmát, de ezt a kialakult állapotot már a dohányzás mellőzése nem fogja meggyógyítani, viszont sokat javíthat az állapotán a gyógyszer mellett.

ha nem kap gyógyszert akkor felnőttként is asztmás marad.

(mint én)

2015. febr. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt!az orrszarnylegzest nem veszem eszre viszont a szajan lelegzik nagyon gyakran
2015. febr. 9. 11:34
 3/3 A kérdező kommentje:
Voltunk haziorvosnal es azt mondta nem ugy nez ki mint egy asztmas baba.refluxtol produkalhat ilyen tunetet?
2015. febr. 12. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!