Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » A hasfájós babák nyűgösebbek...

Gnézsu kérdése:

A hasfájós babák nyűgösebbek lesznek/maradnak?

Figyelt kérdés
3 hónaposak leszünk pár nap múlva, és korábban eléggé fájt a babám hasa. Eleinte az az üvöltős hasfájás volt, a vége felé pedig inkább azért nem tudott aludni, mert zavarta a távozni nem tudó puki, amivel folyamatosan küzdött, hogy kinyomja. Viszont egyébként is nyűgösebb, "hisztisebb",mint ahogy látom más babákat, ez a hasfájás miatt lehet, hogy sírósabb maradt, vagy ilyen típus, vagy esetleg még kinövi?

2015. febr. 10. 12:11
 1/3 anonim ***** válasza:
nem biztos,hogy elmúlt neki ezt te láthatod a legjobban. nekünk 4hónapig nagyon hasfájós volt,még egy kicsit mindig,de már nem vészes és nem síros vagy hisztis.
2015. febr. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Én úgy látom, hogy nagy részt elmúlt neki, már kijönnek a pukik, nem szükséges hozzá masszíroznom, tornáztatnom. Persze, lehet, hogy még nehezebb neki kinyomni, csak ezt én nem látom.

Viszont sokat nyűgösködik, még kézben is.

Illetve nappal 20 perceknél többet nem tud egyszerre aludni. Lehet, hogy ez a hasfájás maradványa, mert ott is mindig a pukik miatt kelt fel hamarabb...

2015. febr. 10. 12:56
 3/3 anonim ***** válasza:
hát attól,hogy pukizik még megcsikarhatja,a lányom is volt,hogy annyit pukizott,mégis csikarta. lehet,hogy kijön 20ból 19és az az egy meg megfájdítja a hasát. persze tény,hogy vannak síros, meg kevésbé síros babák is. egész nap nyügős? ha kialussza magát,és felkel reggel akkor is? vagy csak mikor elálmosodik újra? nálunk is megy a nyafi alvás előtt,eddig napi 1x fél óra szundi volt (1óra nyüglődéssel előtte) kb 1hete tud jobban aludni magától. addig belettem bébihintába,vagy együtt aludtunk (érdekes úgy tök jókat aludt) vagy hordoztam,vagy elvittem sétálni. próbáld meg ezekt,hátha 1-2 órás alvás után jobb kedve lenne :-)
2015. febr. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!