Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ti adtok valamilyen probiotiku...

Ti adtok valamilyen probiotikumot hasfájós babátoknak?

Figyelt kérdés
2 hetes a babám az orvos az Infacolt ajánlotta de mellette szeretném ha probiotikumot is kapna. Szerintetek hasznos a probiotikum vagy nem?

2015. jan. 29. 18:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Tudod mi az a probiotikum?

Olyan baktériumok amik a gyomorra jó hatással vannak, a normál emberi bélflorában megtalálhatóak.


A ter 2 hetes babádnak még semmien baktérium vagy csak kevés van a gyomrában. Pont ezért kell a hozzá táplálást 5-6 hós korban lassan és szinte kanalakkal elkezdeni, mert a baktérium flora akkor fog kialakulni.


Szerintem 1 éves kor alatt semmi esetre sem.

2015. jan. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kedves első. Tudom mi a probiotikum, kb pont ennyit tudok róla mint amit leirtál. A doktornő mondta hogy adhatok neki az Infacol mellett probiotikumot. Nincs orvosi végzettségem igy nem kérdőjelezem meg amit az orvosunk mond.
2015. jan. 29. 18:36
 3/7 anonim ***** válasza:
az infacol és Espumisn, nem gyógyszer, nem antibiotikum nem terheli a májat, nem gyengíti az immunrendszert, nem szüksége pre- és probiotikum
2015. jan. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*én sem adnék újszülöttnek baktériumot akármilyen is az.
2015. jan. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A mi orvosunk azt mondta,hogy az Infacol melle a Biogaia-t adjuk.
2015. jan. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi nem adtuk az infacolt, csak biogaiat és elmúlt a hasfájása, pedig nagyon brutál hasfájós volt.
2015. jan. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ma kérdeztem a védőnőmet és ő is a Biogaiat javasolta. Egyébként már az Infacol is nagyon jó hatással volt a pocijára, azóta feleannyit se szenved szegény.
2015. febr. 2. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!