Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Fülfelszurás után ti mennyivel...

Fülfelszurás után ti mennyivel mehettetek közösségbe?

Figyelt kérdés

Azt szeretném kérdezni ki mikor vihette középfül gyuszi miatti szurás után bölcsibe a kicsjét?

Nem emlékszem mit mondiott a doki pedig voltunk kontrollon és nicns rajta a papiron.

Antibiotikumot kap, a füle tsza a kontrollon. egy nap mulva elfogy a gyogyszer és hétfő szurták.


hétfőn mehet bölcsibe vajon?



#gyulladás #köuépfül
2016. márc. 31. 23:24
 1/4 anonim ***** válasza:
amíg kap ab-t, nem mehet (látom, holnap elfogy)... de mindegy is, mert a gyerekorvos igazolása kell, amin rajta van dátumszerűen, hogy mikor mehet közösségbe. amíg ilyen nincs, addig nem veszik be a gyerkőcöt.
2016. ápr. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
van igazolásom de azon nincs rajta dátum csak h a gyermek gyogyult, közösségbe mehet
2016. ápr. 1. 13:36
 3/4 A kérdező kommentje:
és nem attól félek mi fertözunk meg bárkit hanem h elkapha e valamit a fülre ha hamar emgy
2016. ápr. 1. 13:36
 4/4 anonim ***** válasza:

én fülfelszúrás után 2 nappal már dolgoztam... amikor újra szúrta, akkor onnan az irodába mentem vissza.

kicsi gyereknél nem tudom... de nem gondolnám, hogy különösképpen óvni kellene, annyit kérj, hogy még pár napig mindenképpen legyen rajta sapka kint is, hiába van meleg, mert a szél bánthatja a fülét.

amúgy meg ezzel a papírral nyilván hétfőn már mehet nyugodtan. ha nem így lenne, akkor biztosan kiemelte volna az orvos, hogy mikortól.

2016. ápr. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!