Orvos vagy kórház?

Figyelt kérdés

9 hónapos a fiam. Tegnap dél óta hasmenése van. Egyszerre nem nagy mennyiség de este óta vizes már.

Hajnalban lázas volt, levonva volt neki 38,8, kapott rá kúpot. Ma reggel hőemelkedése volt.

A tápszert nem hajlandó meginni. Hajnalban evett 210 milit, most 20-at. A víznek viszont örül és elfogadja.

Én már vinném kórházba de a férjem szerint túlaggódom és elég lenne az orvos..

Nem folyik az orra, nem köhög, fogzik egyébként, szerintem nemsokára át is töri az ínyét mert tapintással már most (igaz béna vagyok ebben) de alig tudom eldönteni, hogy most benn van még vagy kinn. Amennyire tudom ilyet azért nem kellene fogzásnak okoznia.


2016. jún. 30. 08:20
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Behoztuk, labor eredményét várjuk de addig kap egy infúziót. Alszik közben. Remélem utána hazamehetünk, az eredménytől függ.

Azt mondták hirtelen eléggé folyadékhiányos, a vért nehezen tudták levenni. Sokat izzad a láz miatt, szinte folyamatosan van neki és óránként pelust kell cserélni kaki miatt. Inni iszik csak nem tudom eleget-e.

2016. jún. 30. 12:44
 12/13 anonim ***** válasza:
szia, hogy vagytok? kiderült már mi volt a baj? (5. válaszoló)
2016. júl. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

21 volt a CRP erre azt mondták nem nagy eltérés szóval virusos lehetett, de kiderült a torka is piros volt, aznap haza is jöhettünk legalább. Már mára alig kakil, eddig csak 1 volt, egyre kevesebb az emésztetlen étel is benne, már legutóbb este csak 1 ébredés volt akkor is csak éhes volt szóval egyre jobb szerencsére. Hasfájás volt sajnos jó pár napig, ma eddig nem volt az se.


Köszönök minden választ!

2016. júl. 6. 12:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!