Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Ha a gyereknek nincs mas...

Ha a gyereknek nincs mas tunete, csak az orra folyik ( szines valadek! ) engeditek ovodaba- iskolaba?

Figyelt kérdés
2016. nov. 4. 16:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

"epe az egyik legnagyobb támogatója az immunrendszernek."


Ennél nagyobb marhaságot még nem olvastam sehol!!!!!

2016. nov. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Pedig nem marhaság az, utolsó.

[link]

2016. nov. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
De, nagyon nagy marhaság! :)))A hivatkozás is tudománytalan, hiteltelen. Orvosilag és tudományosan hiteles, alátámasztott szakirodalmat érdemes olvasni. A neten rengeteg marhaság kering. Bocsánat az offért
2016. nov. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

" Orvosilag és tudományosan hiteles, alátámasztott szakirodalmat érdemes olvasni."

Remek! Akkor talán maradjunk az orvosilag javasolt 60 mg C vitaminnál!

Jó, tudom, ma már nem ez a módi. De, noha te a korodnál fogva nem emlékezhetsz rá, évtizedekig ezzel etettek minket. Csak amikor már a csapból is az folyt, hogy ez kevés, akkor hátráltak meg.

Tudod, az elmúlt 100 évben nagyot változott a gyógyszeripar. Ma már az üzletről szól minden, és a gyógyszerben van a legnagyobb pénz. S mivel az egyetemeket is a gyógyszeripar finanszírozza, a tananyag is általuk cenzúrázva kerülhet csak az orvostanhallgatók elé. Ezért hagytam ott az orvosit, s a később a gyerekeim is ezért váltottak profilt.

2016. nov. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Azért hagytad ott, mert tanulni kellett volna. Helyette paranoid téveszméket gyártasz, összeesküvés elméletekkel terheled az agyadat és marhaságokat linkelsz. Szép munka volt, gratulálok...
2016. nov. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

A koromról meg nem tudhatsz, az oldal anonim. A téma szempontjából teljesen irreleváns.

Bocsánat kérdező!

2016. nov. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én nem linkeltem semmit. Valakivel összekeversz. Tudnék linkelni, mert épp most olvastam pl, hogy az USA egészségügyi szervezete visszavonja a koleszterinről 40 éve kiadott riasztást, de én nem szenvedek bizonyítási kényszerben, tehát nem ollózok ide az igazamat alátámasztó írásokat. Leírom, amit tudok, aztán, hogy ki mit hasznosít belőle, az már nem az én dolgom.
2016. nov. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!