Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Orrszívó porszívót szoktátok...

Orrszívó porszívót szoktátok cserélni időközönként? Ha igen, mennyi idő után cserélitek le, vesztek újat?

Figyelt kérdés
2017. jan. 2. 22:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Miért vennék belőle újat? Tökéletesen ki lehet tisztítani és ha olyanom van, még fertőtleníteni is tudom.
2017. jan. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
25%
Évente 1-2szer cserékem.
2017. jan. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
akkor cseréltem amikor összetört... elsővel értek egyet minek cserélni?
2017. jan. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Csatlakozom az 1-es és 3-as válaszolóhoz. Akkor cseréltük, amikor összetört egyszer. Gyerekenként külön fejet használunk természetesen.
2017. jan. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A cső elszürkül, sötét lesz. Gondolom a keresztül ment takony, tengervizes só a porszívóból kijövő porral együtt szinezi . Ez olyan gusztustalan tud lenni, Hiába fertőtlenítem, nem jön ki belőle.
2017. jan. 2. 23:49
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
A csonek szaraznak kell maradnia ... biztos jol szerelted ossze ?
2017. jan. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%
Másfél éve használunk egyet, simán elmosom rögtön használat utan és ragyogóan tiszta. Oda hogy megy por? Nem ertem.
2017. jan. 3. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A porszívó csövébeb lévő por és a tengervizes orrspray összekeveredik. Én úgy is szoktam tusztítani s gyerek orrát, hogy az egyik orrlyukon szívom a másikbs oedig a tengervizes irrsprayvel fújok. Fül-orr gégész jsvasolta, mert így még alapisabban át kehet mosni a gyerek irrát. Talán lehet , h nekem ezért megy bele a csőbe a folyadék.
2017. jan. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Próbáld meg ecetes vagy citromsavas vízbe beáztatni.
2017. jan. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Orr átmosatásnál simán a csőbe mehet a cucc.

Illetve nagyobb teljesítményű porszívónál mikor a sűrűbb cucc lassan folyik le az üveg falán azt is be tudja szívni.

Szerintem a sós lé marja meg a csövet.

Én két lehetőséget javaslok:

- mezőgazdasági boltban vagy aquarisztikai boltban esetben autós boltban vehetsz ugyanilyen szilikon csövet, pár száz forint métere.

- veszel egy új orrszívót, ha gyógyszertárban veszed akkor 2-3000 az sem halálos összeg.

Mi 1-1,5 év után lecseréltük

2017. jan. 6. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!