Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Könnycsatorna elzáródástól...

Könnycsatorna elzáródástól lehet taknyos?

Figyelt kérdés

Nem tudom másoknál hogy megy, de a mi gyerekorvosunk felírja a gyógyszert, de nem közli, hogy mi a baja a gyereknek...csak a latin nevét mondja az asszisztensnek, én azt meg megjegyezni se tudom .. lényegtelen

Elvittem reggel a 3 hónapos kisfiamat, hogy taknyos meg picit csipás. Írt fel szemcseppet, és azt mondta, hogy majd így a taknyosság is megszűnik. El is hiszem én neki, csak valahogy ez az én "paraszti" agyamnak magas ... Bár a könnycsatorna elzáródást is csak összemozaikoztam a mondókájából...

Egyébként tobrex nevű cseppet kaptunk


2017. júl. 14. 08:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Tobrexet mi is kaptunk sokat míg el nem vittük könnycsatorna mosásra, de taknyos ettől nem volt, mennyire folyik az orra?

Csipás már születése óta és hiába törlöd újra és újra váladékos lesz, sokszor szinte összeragad a a szeme?

2017. júl. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Csak kicsit taknyos.

Csipásodni se olyan hű de nagyon, csak 1-2 naponta meg-megjelenik egy pici csipa a szeme sarkában. Összeragadni se szokot, szóval szerintem tényleg nem lehet vészes.

Csak számomra olyan zavaró, hogy az orvosok nem képesek megmondani, hogy mi a baj, csak adják a receptet és viszont látasra..

2017. júl. 14. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!