Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Beveszik bölcsibe így?

Beveszik bölcsibe így?

Figyelt kérdés
Szóval van egy 2 éves kisfiam és szeretnék elmenni dolgozni gyes mellett. Viszont egy albérletben lakunk, addig míg nem lesz kész a házunk. Az albérlet egy másik városban, de ide a tulaj nem engedi, hogy bejelentkezzünk.. Ezért az állandó lakcímünk innen kb 40 km-re van, ahol csak óvoda van. Ebben a városban persze van bölcsi. Viszont így a lakcím miatt nem fogják bevenni? Vagy lehetséges?

2021. jan. 18. 12:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Bocsánat 2020 januárjában jeleztem, csak még nem szoktam meg hogy már 2021 van :D 8-as vagyok.
2021. jan. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

#8

Igen erre én is gondoltam miközben a választ pötyögtem, hogy talán ez az oka annak, hogy itt nincs várólista és én vagyok a csóró kivétel aki nem engedhet meg magának itthon egy évet 24 ezerért..😅


6 voltam.

2021. jan. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Először megkérdezem a védőnőt hogyan tudnám elintézni a lakcímmel a dolgot. Majd ha lehetséges, hogy beadjam, akkor érdeklődöm a bölcsiknél, mikor is vihetem.
2021. jan. 18. 15:41
 14/16 A kérdező kommentje:
Ugye, ahogy írtam is, ez Békés megye.. Itt azért, ha a férjem normálisan dolgozik sem tudunk annyi pénzből megélni, úgyhogy kénytelen lennék elmenni dolgozni valamit.
2021. jan. 18. 15:45
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Megértem, hogy dolgozni akarsz amúgy, szóval tényleg minél előbb kérdezz azért rá :) Főleg hogy tényleg mindenhol más azért a szokás. Mi megélnénk a férjem fizetéséből normálisan, de még így sem tudom elképzelni,hogy a 25+12 ezerért legyen itthon egy évig. Csak ha muszáj lenne, és nem lenne más megoldás, akkor maradtam volna plusz egy évet, sőt nekem az is közre játszik, hogy mindenképp akartam a bölcsit, hogy januári a gyerekem és nálunk az ovik is fullon vannak teljesen, 120%-on kb, és nem veszik be a 3-at mikor tölti, csak mikortól oviköteles (az az év szeptembere, amelyikben a 3-at betölti) Szóval januártól szeptemberig meg itthon malmoznék a semmiért.. Bölcsiben viszont maradhat szeptemberig így hogy megy, így nekem ez is nagy szerepet játszott a döntésben, de engem szerencsére várnak a munkahelyen vissza nem kicsit, 6 órában megyek, így egyszerűbb a dolgom, ha még munkát is kell keresni mellé, akkor még bonyolultabb :( Sok sikert!
2021. jan. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Igen, sajnos kell keresnem munkát is, mert nem ebben a megyében dolgoztam előtte :/

Köszi szépen mégegyszer a válaszokat :)

2021. jan. 18. 15:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!