Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Félig-meddig szobatiszta...

Félig-meddig szobatiszta kisfiad hogyan öltöztetted a bölcsibe?

Figyelt kérdés

Esetleg linkelnéd?

Milyen vastag nadrág, milyen márka?



2021. aug. 6. 15:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Amíg csak félig-meddig volt szobatiszta, addig a bölcsibe adtam rá pelust.

Ő tavasz eleje-közepefelé lett szobatiszta 3 éve, igazából az időjárásnak megfelelően öltöztettem, a bölcsiben nálunk elég meleg volt, így sima pamut hosszúgatya és rövidujjú póló. Márka meg, hát a legtöbb cucca H&M-es, F&F-es (Tesco), esetleg Pepcos volt. Nem azért, mert nem telik jobbra, hanem mert tök mindegy, hogy mit eszik le, miben esik hasra és koszolja össze (esetleg szakítja el), mit nő ki, stb. Cipőt azért márkásabbakat vettem/veszek most is neki, Deichmannban, néha a Decathlonban, de rendeltem már ecipo-ről vagy pl sportisimoról is.

2021. aug. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mármint persze ezt a benti ruhákra értettem. Reggel amikor mentünk, vastagabb gatya, pulcsi, esetleg tavaszi széldzseki vagy ilyesmi, vékony dzsörzésapka, ha kellett. Szintén az időjárásnak megfelelően. (#1)
2021. aug. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!