Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Másnak is ilyen nehéz a...

Másnak is ilyen nehéz a beszoktatás?

Figyelt kérdés
Mióta kijöttem (kb fél órája) ordít. Nem tudom mit csináljak.. múlt héten kezdtük
2022. jan. 31. 09:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen szoktatom, hogy az ölembe legyen ha az az igénye, és ha már elfogadott képzeld leülök vele, hogy eltudjon indulni játszani. Egy gyerekem sem ült az ölembe 2-3 évig, hanem játszott.

Kedves hármas, ha hiszed ha nem van olyan gyerek aki nem fogad el minket egyből, sőt olyan is volt ha közel mentünk a cipőjével dobált.

Komolyan otthon nem sírt a megszokott környezetében?

2022. jan. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

3as én is megneztem hogy mit csináltak mikor sírt és nyugtatták meg terelték el a figyelmet.

9es egyáltalán nem szoktattam a szoknyám alá ráadásul tok jól el van nélkülem akarkivel ezért is lepett meg,hogy így viseli. De köszönöm 🙃

2022. jan. 31. 14:18
 13/15 anonim ***** válasza:
9 vagyok. Azt a választ a baromi okos #3 válaszolónak szántam nem neked kérdező
2022. jan. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
3as irigyellek hogy van annyi fizetésed hogy heti 5x8 órát ki tudj fizetni a szitternek.
2022. jan. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
9es akkor ne haragudj azt hittem nekem szántad. De mondjuk nemis értem ezt a megnyilvánulását. Most az is baj neki,hogy hagyják sírni a gyereket,de az is baj ha felveszik és megnyugtatják. Nekem a csoport kisgyermeknevelőivel semmi gondom tündérek és mindig megvigasztalják a kislányomat. az meg a másik ,hogy ha babyszittert fizetnék nem lenne értelme dolgoznom mert rá menne el a fizetésem..
2022. febr. 1. 07:55
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!