Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » 2 éves gyermekek 4 órát...

2 éves gyermekek 4 órát szívesen vannak bölcsiben?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 21. 22:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%

Az enyém nagyon szereti. 20 hónaposan kezdte, most 2 éves és 3x5 órát van bent. Amikor nincs bölcsi nap akkor is hozza reggel a cipőjét meg a kis táskáját a váltóruhával mert menne. Mikor megérkezünk, beszalad, dob pár puszit és már megy is a kis barátai közé.


Szerintem nem ez a jellemző, de adhat egy kis reményt 😃

2022. ápr. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
Gyerektol es bolcsodetol fugg, de sajat es ismerosok gyerekeit nezve igen, szivesen. Egy ekkora gyereknek a negy ora tarsak kozott idealisnak tunik.
2022. ápr. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
Nálunk van egy pénteki fejlesztős nap, amikor nincs bölcsiben. De igen, pont ez az ideális szerintem és az elején hetekig nagyon fokozatosan vittük a beszoktatás utáni hetekben pl csak fél 9-9-re és délben ugyanúgy elhoztuk ebéd után. Amikor megszokta és már megszerette a Csoportot és szívesen ment, akkortól csináljuk įgy hogy háromnegyed 8-ra reggelire visszük és már nagyon jókedvű is bent♥️és ami nekünk még nagyon fontos hogy nem merül ki, ritkábban éri betegség is. Az elején a teljes napra,ott alvásra is szoktatta be a bölcsi, teljesen kikészült, lebetegedett és minket is nagyon megviselt hogy láttuk min megy keresztül, így tértünk rá a 4 nap 4 órára ebédig. De a beszoktatásra a két hét ami "szokás" nekünk nagyon intenzívnek tűnt lelkileg is és nem volt elég...erre jó felkészülni ha lehet és ha teheted az óraszámot, munkaidőt ha tudod és kijössz anyagilag jobb így egyeztetni előre, įgy készülni. Aki leszerződik pl 6-8 órára,vagy anyagilag nem jön ki máshogy, nincs 4 órára lehetőség bármi azért az szerintem meg is bánhatja utólag amikor látja hogy viseli ezt a gyerkőc...hát jobb előre átgondolni...Remélem minden a Nektek legjobban alakul!Én abban is hiszek hogy így az életkornak megfelelő mértékben sokat fejleszt is a közösség, evésnél csodát tesz de beszédben is érződik...és önállóságban. De a legfontosabb hogy a gyerek igényeihez amennyire lehet igazodjon az egész.
2022. ápr. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%

3, Jézusom, nem azért beteg a gyerek, mert a kegyetlen bölcsi beszoktatta, hanem mert életében először került közösségbe. 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

Amíg nem edződik meg az immunrendszere, ez tízből kilenc gyereknél ilyen, az első időszakban folyton beteg.


Nyilván attól még van olyan gyerek, akinek csak a négyórázás ideális, de ne misztifikáljuk már túl...

2022. ápr. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
4%
4-es, ezt mindenki tudja, szükségét érezted a tudatlanságodat ideböfögni?
2022. ápr. 22. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
34%
Miért van mindenki lepontozva?
2022. ápr. 22. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Most adtam zöldet mindenkinek, nem tudom ki volt a lepontozó.
2022. ápr. 22. 09:47
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
A 4-es és a hibbant haverjai :)
2022. ápr. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
86%
Egész napot is megszokjak és szeretik. Én is és a legtöbb ismerős szülő visszament dolgozni így reggeltől délutánig ott vannak a gyerekek. Sokkal ritkább aki csak 4 órában van. Egész nappal sincs semmi gond, ennyi idősen ehhez már többségében érettek, és szeretnek járni.
2022. ápr. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 2 éves. Nemrég kezdte a bölcsit. Imádja. Nagyon hamar beszokott. Heti 5 nap jár, első hónapban délben érte mentem, de azóta ott alszik. 3-ra megyek érte, ott megvárom amíg magától felébred. Nem sokára újra dolgozni fogok, akkor majd csak 4 után érek oda. Remélem nem lesz szomorú, hogy nem leszek ott amikor felébred.
2022. ápr. 28. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!