Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » 2 éves kortól , amikor már...

2 éves kortól , amikor már nem jár gyed. Mehet úgy bölcsibe a gyermekem,hogy én nem dolgozom?

Figyelt kérdés
Azt tudom,hogy 2 éves kor előtt le kell mondanom a gyedről, na de utána, ha már nincs gyed, akkor járhat , vagy kell a munkaviszony akkor is?

2022. márc. 6. 12:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Persze, magánba.
2022. márc. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Miért? Egyébként tanulni szeretnék, van munkám, de csak 3 éves korában szeretnék visszaállni a munka világába, addig meg tanulnék még.
2022. márc. 6. 12:49
 3/21 anonim ***** válasza:
92%
Pl azért mert az állami bölcsit olyanoknak tartják fent, akik dolgoznak. Nekik kicsit nagyobb szükségük van rá mint annak aki otthon ül
2022. márc. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
94%

Állami bölcsibe csak akkor veszik fel ha nappalin tanulsz főiskolán vagy egyetemen,és ez esetben is előnyt élveznek a dolgozó szülők.

Magánba a legtöbb helyen munkáltatói nélkül is fel veszik,de vannak ahol nem.

Én ugyanezt jártam ki ősszel,levelezőn végeztem a főiskolát,gyakorlatom volt,amit nap közben tudtam csak csinálni,és nem vették fel a gyerekemet a bölcsibe.

2022. márc. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Persze


Ha van hely.


Általában a dolgozóknak sem jut a gyerekének.


Magánba mehet.

2022. márc. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
84%
Maganba igen. Az allamiba azoknak van hely, ahol dolgozik mindket szulo. Azt hitted ez valami ingyenes gyerekmegorzo ?
2022. márc. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
21%
Kérsz ismerőstől egy igazolast, hogy nála fogsz dolgozni. Munkaszerződést úgyse néznek. És tanulj nyugodtan, ha rakerdeznek, mond, hogy beiskolazott a munkahely
2022. márc. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
92%

Utolsó ez okirat hamisítás!

Ha bajba jut a kérdező, vállalod a felelősséget?

Ma már nem csak szándék nyilatkozat kell mint régen, hanem munkáltatói igazolás is.

2022. márc. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
92%
7-es munkaltatoi igazolas kell. Egyik 'ismeros' sem fog hamis papirt kiadni, aztan meg menjen a bortonbe ?
2022. márc. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
6%
Én úgy irattam be a lányom bölcsibe, hogy akkor épp tanultam, nappalin, és felvették. Mondjuk mire elkezdte a bölcsit ősszel, nekem épp akkor kezdődött a szakmai gyakorlat, tehát dolgoztam, csak épp fizetést nem kaptam.
2022. márc. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!