Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Bölcsis füzetbe milyen bemutat...

Bölcsis füzetbe milyen bemutatkozást írtatok?

Figyelt kérdés

Azt kérték, írjak a gyerekemről valamilyen bemutatkozást vagy a születése környékéről valamilyen kedves sztorit.

Teljesen ötlettelen vagyok, segítsetek, mit lehet írni?


2022. máj. 3. 14:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi honnan tudjuk, hogy nektek milyen kedves emlékeitek vannak?

Csak egy tipp: Írd le, hogy miben ügyes a gyereked, mivel szeret játszani leginkább.

2022. máj. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Nem túl releváns válasz, de azt megkerdezhetem, miért kértek ilyet?
2022. máj. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
55%
Csak tudsz valamit írni a saját gyerekekről,akivel 1,5-2 éve töltöd a mindennapjaid?! Milyen a természete, miket szeret játszani, enni, mit nem eszik meg, mitől fél, miket tud már. Nagy merföldköveinek az időpontja (kúszás, mászás, feláll...) ,időben csinalt mindent, megcsuszott valamiben, járt-e fejlesztésre...azért ez nem egy agysebészet
2022. máj. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk azt mondták, bármit, ami segíthet a gondozóknak, hogy megtanulják "kezelni". Pl. milyen a napirendünk, mi nyugtatja meg, ha sír, milyen kedvenc játékai, dalai, mondókái, elfoglaltságai vannak, hogy alszik el, ilyesmik.
2022. máj. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy szoktam mondani, hogy egy hassználati utasítást kérek. Napirend, mi az amit nem szeret, mivel nyugtatható.
2022. máj. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nálunk annyit mondtak, hogy a születése körüli kedves történetet írják róla.

Semmi egyebet nem kértek, se napirendet, se kedvenc játékot vagy a fejlődéséről bármi infót, ezek úgy tűnik, nem lényegesek 🙁

2022. máj. 3. 19:18
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
De már te tudod a fenti válaszokból, hogy ezek milyen fontosak, úgyhogy a kedves sztori helyett hintsd el ezeket a hasznos infókat, amik megkönnyíthetik a gyereked bentlétét. :) Ha cuki akarsz lenni, írd a gyerek nevében: Réti Piroska vagyok, kétéves, kedvenc játékom a kék plüssnyulam, úgy szeretek délután elaludni, ha simogatják a hátamat, mindent szívesen megkóstolok, de a répát utálom... stb-stb.
2022. máj. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, 7-es, ez nagyon jó ötlet!
2022. máj. 4. 07:35
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem kell ódát írni a gyerekről úgyis elolvassák és elrakják a fiókba. Mindenhol ugyanazt kérik. Első oldal adatok gyereké, szülőé, ki viheti haza név telefonszám. Második oldal egy napja otthon, harmadik oldal mozgasfejlődése születéstől bölcsi felvételig. Mindenhol ezt kérik leírni

Ha van valami extra mire nyugszik meg vagy valami amit tudniuk kell beleírod

2022. máj. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
9-es, az első oldal stimmel, a többit nem kérték.
2022. máj. 5. 06:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!