Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Ha felébred a kicsi a bölcsibe...

Ha felébred a kicsi a bölcsibe 15óra előtt, akkor az ágyba kell maradjon 3ig ,vagy mehet addig játszani? Nálatok hogy van ez? Magán vagy privát bölcsi,?

Figyelt kérdés
2022. szept. 2. 16:35
 1/4 anonim ***** válasza:
86%

Nyilván nem kötözik az ágyba a kicsiket, amíg mindenki fel nem ébred. Márpedig mindegyiküknek más az alvásigénye, a legkisebb gyerek 10 hónapos a csoportban, a legnagyobbak meg ugye most mentek oviba, értelemszerűen teljesen más a bioritmusuk. Csendes játékra ösztönzik őket, de természetesen mehetnek játszani, ha a többiek alszanak, akkor is. Van, amelyik gyerek egyáltalán nem is alszik már 2,5-3 éves kora környékén, akkor szerinted őt is mozdulatlanságra kényszerítik 3 órára? :)


Állami bölcsi.

2022. szept. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%

Igen, nálunk sajnos az ágyban kell maradnia.

Ezért nem tudott a lányom bölcsis lenni.

2 évesen került bölcsibe, de ő amx egy órát aludt délután, utána még 2 órát sírt fekve,mert nem engedték felkelni, így pár hét után inkább kivettem és mégsem mentem vissza dolgozni.

2022. szept. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Magán momtessori bölcsi

Jó idő esetén, l a korán kelőket a dadusnéni kiviszi az udvarra

Rossz idő esetén a másik csoport szobában foglalják le őket

2022. szept. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A legtöbb bölcsiben és oviban ágyban kell addig maradniuk (néhány helyen adnak egy könyvet vagy egy halk játékot nekik ilyenkor, de nem mindenhol). Ahol nem egy személy felügyel (a legtöbb helyen sajnos ez a tapasztalat), ott már gyakrabban van az a megoldás, hogy a csoportszobában / kint játszanak. Ez viszont tényleg ritka. Én például már 14 hónaposan nem aludtam. Emiatt nem is mentem bölcsibe, mert sehova sem vettek fel így engem.
2022. szept. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!