Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Más gyereke is 3 nap bölcsibe...

Más gyereke is 3 nap bölcsibe járás után beteg lesz?

Figyelt kérdés
Másfél hónapja kezdett bölcsibe járni a gyerekem, de még egy hetet nem tudott folyamatosan menni. Megy 3 napot aztán egy vagy másfél hét itthon és így tovább. Az orra folyik mindig és köhög. Félek, hogy a munkahelyem se fogja ezt sokáig tolerálni.
2022. szept. 25. 21:35
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
0%

Utolso,jezusom. Nem normalis 😆😆

Az enyem bolcsisen az elso evben ket hetente lett beteg,.minden alkalommal fulgyulladassal-> antibiotikum. A 6.kura utan mondta az orvos, hogy hat lehet hogy ki kéne venni,ha 8 honap alatt ennyiszer beteg. A ful betegseget kinotte,de 9 eves es ugyanugy havonta beteg! Szeptemberben ment ket napot ,csut pentek ahogy indult az év,vasarnap mar lazas volt. Nem tudom mikor mulik el. Most megy az ocsi oviba, most mar ket felol jon a lepra/dogvesz. Nagyon bele vagyunk faradva. Nekem sem home officos a munkahelyem,ket gyerek+sajat betegseg legalabb 2 het. Mert hat virusos,en is elkapom. Katasztrofa

2022. szept. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
56%
21 es, milyen az etkezesetek ?
2022. szept. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
22. Mire gondolsz. Normalis. Fott etelt is szepen esznek, tizorai uzsi gyumi,este reggel hideg kaja. Delben leves masodik. 🤷 Nem ételallergias egyik sem. A kicsi junior tejitalt iszik,a nagy hetvegente neha iszik tejet muzlivel.
2022. szept. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Az én fiam is nagyon sokat volt beteg, de én home officeban dolgozok. Nem tudom hogy tudtam volna másképp megoldani.


Most nagycsoportos, ritkán beteg es gyorsan gyógyul már, de így is 2-3 havonta van valami.

2022. szept. 28. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!