Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » A bölcsibe milyen munkáltatói...

A bölcsibe milyen munkáltatói igazolás kell? Ki lehet játszani?

Figyelt kérdés

A gyermekem jövő nyáron tölti be a 2-t, én szeptembertől szerettem volna visszamenni dolgozni, de mivel elégedettek azzal, akit felvettek a helyemre, és ez egy kis párfős cég, így nem hiszem, hogy vissza fognak venni dolgozni. Miért küldenék el, aki betanult és bevált?


Na most, nálunk a bölcsibe áprilisban kell beadni a jelentkezést, ha megkérem a fönökom, hogy adjon munkáltatói igazolást arról, hogy szeptemberben mehetek vissza (nyilván a felgyűlt szabimat kivenném), és beveszik a bölcsibe, aztáb majd közös megegyezéssel elválunk, ha lejárt a szabim, az rendben van szerintetek?


Ha nem veszik be, nem tudok nyilván munkát keresni, mert nincs hova rakni a gyereket, ha ősztől keresek munkát, akkor utána később már a bölcsibe nem veszik fel, mert teltházas :/


Hogy tudnám megoldani ezt a helyzetet?



2022. okt. 3. 19:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
90%
Mondjuk kezdjük azzal, hogy a főnöke még egy szóval nem mondta neki, hogy nem áll szándékában visszavenni. Ő onnan eljött, őt oda kötelesek visszavenni, erről pedig kér egy igazolást. Ebben semmi csalás nincsen. Ha a kérdező nem írja alá a közös megegyezést, akkor vissza kell vegye ha akarja ha nem, ergo van munkahelye. Ha a szabadságok letöltése alatt talál mást és aláírja itt a közös megegyezést, akkor is van munkahelye.
2022. okt. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ezért is mondtam, hogy a főnöktől függ.
2022. okt. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
7%
Mondjuk ugy tudod kijatszani, hogy otthon maradsz a gyerekeddel, ez a dolgod.
2022. okt. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!