Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Ilyet megtehet csak úgy egy...

Ilyet megtehet csak úgy egy bölcsőde?

Figyelt kérdés

Október végén kezdjük. 1 hónap múlva. Kaptunk időpontot beszoktatasra.

Tegnap felhiv a dadus hogy csak szeretne szólni így telefonban hogy egy anyuka bejelntkezett és ő hamarabb megy dolgozni kell a 3 hét beszoktatas így mi is csuszunk 3 hetet azaz majdnem november végén kezdünk.

Ezzel csak az a baj hogy elkezdték szervezni a bölcsödei beszoktas és munkába visszaállásom közti életem.

Beirwtkoztam egy festődzakra kértem időpontot arckezeléstől kezdve családfa felallitasig stb ez mind abban az időszakban van amikor a másik anyuka szoktatja be a gyerekét.

Segítségem nincs hogy azt írjátok addig a mama vigyáz rá, menjek el ezekre.

Mama dolgozó nő.

Másik mama meghalt már.

Mondom kezdődik a bölcsi kértem időpontokat erre jön egy ilyen semmitmondó anyuka és beelőz minket.

Ez korrekt egy bolcsodetől hogy már most nem tartják magukat az időpomtokhoz?


2023. szept. 26. 12:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Igazából teljesen mindegy, hogy korrekt-e, megtették. Lehet hogy előnyben kell részesíteniük valamiért, ez van.
2023. szept. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem korrekt, ők azt nem tudhatják, hogy te nem e intézted a melót, egyeztetni lehet, de így félre söpörni az gáz
2023. szept. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%
Mivel a bölcsi nem kötelező, ezért kb azt csinálnak sajnos, amit akarnak. Nem igazán korrekt, de ez van. A másik anyukának is lehet nincs segítsége, de ő már mindjart dolgozni is kell menjen, nem kozmetikushoz. Probalj megértő lenni.
2023. szept. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Most majd újraszervezed az életed, lemondod a festő szakot vagy átteszed az időpontot, ugyanez vonatkozik az arckezeléstől kezdve a családfa felállításáig. Vagy majd a férjed vigyáz a gyerekre ebben az időszakban. Azt mondjuk nem igazán értem, hogy miért nem lehet több gyereket is beszoktatni ugyanabban az időpontban.
2023. szept. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
92%
Úgy gondolták, más munkába állása és pénzkeresete elsőbbséget élvez a te családállításodnál. Döbbenet.
2023. szept. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
92%

Családfaállítás, az.

A másik anya, aki szerinted semmitmondó, dolgozni fog.

Javaslom a szoc tv olvasgatását.

2023. szept. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
80%
Igen,ez így gáz. Abban az esetben gondolom okénak,ha tudják hogy te mondjuk csak decemberbe indítasz a munkahelyeden és ez az anyuka pedig most gyorsan menne. Így azért érthető. Most amikre bejelentkeztél értem,hogy le kell mondanod,de a bölcsi nyilván nem erre való. Ha pedig egy hét múlva dolgoznod kell, akkor ez így gáz igen,de akkor viszont ezekre nem lenne időd gondolom.:D
2023. szept. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
88%
Sajnálom, hogy így jártál, de igyekezz egy kicsit megértőnek lenni. Nem tudhatod, hogy a másik anyukának miért ilyen sürgős a munka. A legtöbben nem jókedvükben mennek dolgozni a bölcsis korú gyerekük mellől.
2023. szept. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
96%
Nem korrekt, de az se, hogy te a másik anyukat "semmitmondózod", miközben nem ő tehet róla, nem is ismered, nem tudsz róla semmit és neki dolgoznia kell, miközben neked vannak "semmitmondó" programjaid. Ha ezzel előállnál, nyilván kiröhögnének. Én sose szoktam hazudni, ezért nem is buzdítanék erre senkit, de az elhallgatás nem hazugság 😁 Nem részletezném az okokat, csak megmondanám, hogy akkor a 2 gyerek egyszerre fog beszokni, mert nekem is csak akkor van erre lehetőségem. Oldják meg 🤷🏼‍♀️Nem tudom, egyébként miért akkora probléma. Lehet, még jót is tenne a gyerekeknek.
2023. szept. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
38%

Én mondjuk ezeket az 1 hónapos beszoktatásokat nem értem kinek jó ez... mennél vissza dolgozni aztán szervezd össze, meg nem nagyon tolerálják a melóhelyen sem, ha csúszik a beszoktatás.

Olyan, mint egy full szappanopera 5.ezer felvonása.

Kisfiam már az első naptól jól elvolt, nem értettem minek dekkolok még ott 7 nap után is olyan gyerek esetében, ahol nem Alejandro és Lussesita könnyes elválási jelenete húzódik 3.hétig...

2023. szept. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!