Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Ilyet megtehet csak úgy egy...

Ilyet megtehet csak úgy egy bölcsőde?

Figyelt kérdés

Október végén kezdjük. 1 hónap múlva. Kaptunk időpontot beszoktatasra.

Tegnap felhiv a dadus hogy csak szeretne szólni így telefonban hogy egy anyuka bejelntkezett és ő hamarabb megy dolgozni kell a 3 hét beszoktatas így mi is csuszunk 3 hetet azaz majdnem november végén kezdünk.

Ezzel csak az a baj hogy elkezdték szervezni a bölcsödei beszoktas és munkába visszaállásom közti életem.

Beirwtkoztam egy festődzakra kértem időpontot arckezeléstől kezdve családfa felallitasig stb ez mind abban az időszakban van amikor a másik anyuka szoktatja be a gyerekét.

Segítségem nincs hogy azt írjátok addig a mama vigyáz rá, menjek el ezekre.

Mama dolgozó nő.

Másik mama meghalt már.

Mondom kezdődik a bölcsi kértem időpontokat erre jön egy ilyen semmitmondó anyuka és beelőz minket.

Ez korrekt egy bolcsodetől hogy már most nem tartják magukat az időpomtokhoz?


2023. szept. 26. 12:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
89%
Haha, kamu.😉
2023. szept. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
91%

Arckezeles🙄


Lehet a masik anyukanak ezert kell dolgoznia, hogy tudjon etelt venni a gyerekenek! Kivanom, ne kerulj soha ilyen helyzetbe !

2023. szept. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Napi trolll.....

Ne etessétek

2023. szept. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Akkor szoktassatok be parhuzamosan.

Pár nap után úgyis beteg lesz valamelyik, sajnos.

2023. szept. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem a munka elsőbbséget élvez mint a te arckezelésed és festegetésed. Egyáltalán be se kellett volna venni a gyereked ha nem dolgozol, úgyhogy én lapítanék
2023. szept. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

15ös te nagyon okos. Annyi szabadságom van bent 4 gyerek után hogy kiveszem munkába visszaállás előtt.

Mennyi h.... Van itt?? Fogom a fejem.

2023. szept. 26. 19:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!