Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Hogyan oldod meg, ha reggel...

Hogyan oldod meg, ha reggel 6-ra már munkába kell lenned?

Figyelt kérdés
A munkáltatóm csak reggel 6-tól 14-ig tud vissza venni dolgozni. Így már 5 után el kell indulnom dolgozni. A férjem műszakol hétfőtől -péntekig ő is ha délelőttös illetve éjszakás nem tudja vinni. Van egy nagymama, aki szintén dolgozik, de általában délután, viszont akkor át kell utaznia a fél várost már hajnalba, hogy itt legyen mire indulok. Nem tudom mennyire lesz ez járható út. Van valaki hasonló helyzetben?
2023. okt. 3. 12:34
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
85%

Erre sajnos nincs megoldás, csak a munkahely váltás. Ezért van az, hogy sok anyuka nem tud dolgozni gyerekek mellett.


Vagy ha tud is, max. 6 órában, különben nem ér oda az intézményekbe a gyerekekkel.

2023. okt. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
75%

Úgy, hogy nem tudok dolgozni.

Ovi és iskola is 7kor nyit és 4kor zár

2023. okt. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
59%

Sehogy, valemelyikunk munkat valt.

Ez pont olyan dolog, amire gyerekvallalas elott gondolni kell. Vagy tanuljon az ember valamit es nem csak gyarba tud menni muszakolni, vagy egyikotok keres mas munkat. Gondolom eddig is tudtad, hogy mi a munkaidod, es, hogy mikor nyitnak az ovodak az orszagban.

2023. okt. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 babyboom567 ***** válasza:
86%

Én biztosan nem hagynám, hogy anyám vagy anyósom,délutáni műszak után,hajnalba keljen,hogy 5re odaérjen a gyerekhez.

És vajon a gyerek ,hogy viselné, hogy anya sosincs ott reggel?

2023. okt. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
95%

3-as, valahol igazad van, de azért legyünk őszinték, nincs annyi ovi-suli nyitvatartásnak megfelelő munkahely, mint ahány anyuka dolgozni akarna gyerek mellett. Plusz, még azok is az ilyen munkahelyekre hajtanak, akiknek nincs gyereke.


Hiába tanultál valamit, ha 8 óra munkaidő mellett még beérni sem tudsz a munkahelyedre, ha viszed a gyereket. Sajnos Magyarországon egyáltalán nem rugalmasak ebben, nagyon kevés pl. a részmunkaidős állás.

2023. okt. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
87%
Munkahely- váltás.
2023. okt. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
48%
5-os, ertem, de gyerekvallalas elott is tudja az ember, hogy mi a munkaideje, es ha mindketten muszakolunk, akkor tudjuk, ez nem fog menni, es valamin valtoztatni kell.
2023. okt. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:

Szerencsére nagymama nem műszakol, egy pár órát dolgozik naponta.

Eddig műszakoltam baba előtt, most csak ezt tudják felajánlani. Sajnos a környéken nem igazán van munka, és sajnos minden munkahely átvált műszakolásra😔

Váltani azért nem szeretnék mert nagyon jól fizet, rengeteg a plusz juttatás. De bele gondolni is rossz, hogy reggelente nem lennék vele.

2023. okt. 3. 12:53
 9/34 anonim ***** válasza:
37%
Es ez most jutott eszedbe, mikor vissza kell menned dolgozni? Mikor gyereket vállaltál akkor nem gondolkodtál el ezen, hogy ezt valaha meg kell oldani?
2023. okt. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
De! Akkor a munkahelyem támogadta a 7-től fél 4-ig tartó munkavégzést!Ami tökéletes lett volna, mert 6:30-tól nyit a bölcsi és több bölcsis társa is akkor kezd és kényelmesen beértem volna a munkahelyre illetve délután is el tudtam volna hozzni.Most nyögték be hogy bocs 6-tól 14-ig
2023. okt. 3. 13:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!