Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Cumit adni 2 évesen?

Cumit adni 2 évesen?

Figyelt kérdés

Kislányom nem cumizik, ellenben cicin alszik el. Tudom, hogy ez nem jó, de már ez van.

Sajnos úgy alakult, hogy sürgősen bölcsibe kell mennie, viszont így nem fog tudni elaludni ott. (Nem opció, hogy délben elhozzam)

Érdemes lenne a cici helyett megpróbálni rászoktatni a cumira, mint villámmegoldás és majd arról leszoktatni idővel?


jan. 27. 13:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Dettó ugyanazt akartam írni, mint #10. Ne nézd már hülyének szerencsétlent. Veled persze, hogy nem alszik cici nélkül, de látja, hogy a bölcsis néni nem te vagy.
jan. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Nem hülyének nézem, de az elalvást is meg kell tanulni, és ő így tanulta meg.

Unokahúgom például a rongyija nélkül sehol nem tudott elaludni. Pedig nem hülye ő sem.

Van, aki cumival alszik csak el. És ők sem hülyék.

Ő gyakorlatilag engem használ cuminak. Az apjával sem alszik el, maximum amikor már teljesen kimerül délután 4-5 körül vagy ha már előtte sokat sírt. Pedig az apjáról is tudja, hogy nem én vagyok és nincs nála tej, de még cici sem.

jan. 28. 14:54
 13/14 A kérdező kommentje:
Hihetetlen, de valóban elalszik pár perc alatt és alszik 2órát is. Varázslat, amit a bölcsiben csinálnak.
febr. 2. 17:16
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Jòk a gondozòk. Nyugodt a gyerek.

Ès vègül, de nem utolsósorban, a sok-sok cicin elelvàs òriàsi biztonsàgèrzetet adott neki, amit egy èleten àt visz magàval.

febr. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!