Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Mikor kelnek reggelente a...

Mikor kelnek reggelente a gyermekeitek a bölcsis/ovis időszakban?

Figyelt kérdés

Reggel mikor kelnek? Maguktól ébrednek vagy ébresztgetni kell őket? Mennyire nyűgösek a koránkelés miatt?

Gondolom, este hamarabb el is alszanak, mikor? Ti, szülők, mennyit alszotok, ki tudjátok pihenni magatokat? A picim bölcsibe, a nagyom oviba megy, ezért faggatlak Titeket.

Köszi, ha írtok.


2015. aug. 22. 06:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Az én fiam csanàba jár, 7-kor kel. Általában magától kel fel, de van mikor ébreszteni kell. Negyed 9 körül alszik el este. Mi 6-kor kelünk.
2015. aug. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

7-kor kelnek, néha maguktól, néha hosszan kell ébresztgetni őket. Jó lenne visszaállni az este fél 9-es lámpaoltásra, de amíg világos van, addig felejtős :)

Én 3/4 6-kor kelek, ált. dögfáradt vagyok, mert 11-12 körül alszom el.

2015. aug. 22. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Nekem is ovissak a lányaim(a kicsi eddig bölcsibe volt).

Férjem 6:40-kor kel, elökészíti a reggelit, mi pedig 7-kor kelünk a lányokkal. Gyrosan megy, néha nyügösebbek. 7:30-ig reggelizünk, majd öltözés és 8-8:15-kor indulás az oviba, 9-ig kell oda érni.


Egyik sem alszik már délben így 19:30-20 között alszanak el este.

Mi olyan 22-23 ora között alszunk el.

Mi abszolut kitudjuk pihenni magunkat.

2015. aug. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Ovis a lányom, 4 éves lesz.

6:30 körül keltem, nagyon ritkán kel magától.

Este f9 körül fekszik.


Mi is fekszünk 9-f10 körül.

Én reggel 6kor kelek, férjem változó.

2015. aug. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
3as, megkérdezhetem hogy hol dolgozol, ahova járhatsz kilencre? Tényleg érdekel, én is hasonlót szeretnék, mert most 5kor kell kelnem, és hulla vagyok, a kicsimnek se jó a koránkelés.
2015. aug. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Mi még csak most elsején kezdjük a bölcsit. Én állandó délelőttös leszek, ráadásul nem is helyben,6-tól kezdődik a műszak, párom válltott műszakban dolgozik ugyanott. Mikor délutános,ráérnek kelni, igaz a kislányom alapjáraton 5-6 közt kel. Viszont mikor mindketten délelőttösök leszünk és édesanyám is, negyed 5-kor kelnie kell a kicsinek, hogy elvigyem apósomhoz.ott vissza tud aludni. Máshogy nem tudtuk megoldani. Este 9 körül fogok feküdni és hajnal 3-kor kelni.
2015. aug. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

7-kor kelnek. Néha maguktól, de legtöbbször ébresztem őket. A fekvés 9-kor van. Ha van bölcsi/ovi, ha nincs. Hétvégén egyébként 8-ig felkelnek maguktól.

Én nem nagyon tudom kipihenni magam, mert még mindig kelnek éjjel, de ez van, már hozzászoktam. :)

2015. aug. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat.

Húúú, 6-os! Kimerítő lesz neked. Kívánom a legjobbakat!

Akik 7-kor kelnek: mikorra járnak a gyerekek? És ti, szülők? Mennyi idő alatt készülnek el a gyerekek?

Én úgy számolom, hogy a két gyerkőc elkészítéséhez, valamint a fiam reggeliztetéséhez kellenei fog legalább 1 óra. Ha negyed 8-ra be akarjuk vinni őket, akkor 6-negyed 7 körül kell kelniük. Olyan embertelenül hangzik. Ilyen kis picik és hajnalban kelnek.

2015. aug. 23. 23:13
 9/16 anonim ***** válasza:

Èn fèl 7kor kelek, kávè, öltözès, 7kor èbresztem a fiam, fèl 8 körül indulunk,5 perc gyalog a bölcsi, de bicajjal/autòval viszem mert onnan èn 8ra megyek dolgozni.

Este fèl 10-10 körül alszik, tèlen egy òrával hamarabb.

2015. aug. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
7-kor kelünk (2 gyerek van)és 3/4 8-ra érün a bölcsibe, 8-ra az oviba. Én 9-re járok dogzni. 20 perc alatt elkészülünk, még egy kis mesére, meg kakaóra is van idő. Reggeli nálunk az oviban/bölcsiben van.
2015. aug. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!