Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Eltelt egy het a beszoktatásbó...

Eltelt egy het a beszoktatásból és a kislányom még mindig nem akar egy percet sem egyedül maradni. Van ötletetek mitévő legyek?

Figyelt kérdés
Kislanyom 21 honapos, baratsagos, nyilt, kozvetlen. A beszoktatas 3. Napjan elmentem fel orara. Nem ultem ki a folyosora, mert halal biztos voltam, hogy nagyon jol ellesz mar egyedul is. Telefonon hivtak, h menjek vissza,mert tombol, fetreng, uvolt, nem lehet megnyugtatni. Kb 15 percet volt ebben az allapotban egyedul. Azota a bolcsiben mar jatszani is alig mer, mert percenkent rajtam a szeme, hogy megvagyok -e meg. En jovoheten mar biztos h nem tudok igy kezdeni. Tappenz. Ferjem nagyon merges, hogy igy el lett cseszve a beszoktatas, mert azota mar vele sem marad meg itthon, uvolt, ha barhova megyek. 2 percekent zokogasban tor ki, hogy "anya"... Van tanacsotok mitevo legyek? Szivem szakad mg,d muszaj a bolcsi. Ilyen allapotban hogy fogom otthagyni ket het mulva? Mas gyerek is igy szokik be?
2015. szept. 24. 07:06
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Eddig az apukájával se volt kettesben ? Miközben te elmentél bevásárolni, fodrászhoz, találkozni barátnőkkel, stb....

Mert ez esetben nem csodálom,ha egy új helyen nem akar nélküled időt tölteni.

Azt gondolom a bölcsi előtt kellett volna nélküled is hosszabb - rövidebb időt eltölteni.

2015. szept. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!