Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Miért néznek rám csúnyán, ha...

Miért néznek rám csúnyán, ha 8 hónapos várandósként szoktatom be két éves gyermekemet a bölcsibe?

Figyelt kérdés
2016. aug. 23. 21:46
1 2 3 4 5 6 7
 51/65 anonim ***** válasza:
56%
Jó, 56%-os, akkor ha te nem számolod az alvást, akkor én meg nem számolom a gyerekkel töltött idődből a fürdetést, a vacsorázást meg amíg tvt néz, tehát büszke lehetsz magadra, hisz napi 3 órát képes vagy a gyerekeddel tölteni:-)És gondolom kilencre is azért viszed, hogy neked ne kelljen korán felkelned. És igen az én szememben az ilyen szülő rossz anya, aki saját magát helyezi a gyereke elé, hogy neki kényelmes legyen. És nem, nem pici lakásban élünk, de mivel minden nap takarítok egy órát, így sosincs rendetlenség,főleg hogy ha a gyerekkel már nem játszunk valamivel elpakoljuk mielőtt újat veszünk elő. Sőt, jobbat mondok, minden nap van meleg étel is, mégis kipihent vagyok, én nem szükséges rosszként élem meg a gyereket, akitől minél hamarabb szabadulni kell.
2016. aug. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/65 anonim ***** válasza:
58%
És arra nem gondoltál hogy mondjuk nem azért sír mert bölcsiérett, hanem mert nem akarja hogy otthagyd? Bár ez hülye kérdés, biztosan nem, hisz nem a gyerek a fontos, hanem a te kényelmed, az hogy sír a gyerek utánad? Ki nem tojja le igaz? A kozmetikusnál vagy műkörmösnél el is felejted. Ilyet se hallottam még hogy azért sír a gyerek mert bölcsiérett. Akkor tudom az okát miért sír a nővérem két hónapos lánya, mondom is neki adja bölcsibe hisz megérett rá.
2016. aug. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/65 anonim ***** válasza:

"3tól például 9-fél 10ig"


9-kor egy bölcsődés gyereknek már régesrégen aludnia kellene.

2016. aug. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/65 anonim ***** válasza:
69%
Az én 3 évesen ovodába íratott gyerekem (aki nem volt bölcsis) egy fél évet sírt utánam minden egyes reggel az oviban! Mondjuk ha én akkor kiveszem itt a gyk-n én lettem volna a leghülyébb anya aki magának akarja a gyereket és nem engedi szocializálódni,mert magához akarja kötni ... mert ugye 3 évesen már sírjon csak nyugodtan,majd megszokja!Ám aki fél évvel előtte vagy esetleg 1 évvel bölcsibe íratja az meg egy felelőtlen aki szarik a gyerekére,és "odalöki" minden idegennek mert nincs kedve mondókázni.Mekkora idióta hüle p i c s a már az aki meg akarja magyarázni egy full vadidegennek miért is nem szereti a saját gyerekét! szánalom!
2016. aug. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/65 anonim ***** válasza:
31%

Ne haragudj, kedves 57%os, de akkor h*lye lehetsz, hogy az már szánalmas :D

A fürdetést például nem értem miért nem számolod. Te le szoktad szedálni, vagy akkor miért nem tudsz vele játszani? Mert alvás közben nekünk nagyon nehezen menne (gondolom neked erre is van valami praktikád ;)). Nekem sajnos nincs. Ha alszik akkor nem igazán képes az aktív foglalkozásra. Az én gyerekem biztosan nem. A tiédből bármit kinézek :)


Nagyon vicces vagy, de nyilván egy 2 hónapost nem lehet összehasonlítani egy 1,5 évessel. És egy 1,5 éves igenis lehet érett a bölcsire. Nálatok amúgy fogadok, hogy nem a gyerek lenne/lett volna éretlen a bölcsire hanem te :)


Képzeld, hogy egy 2 szintes házban lakunk, ahol napi egy óra takarítás semmi. Nem a te nagy ötleted, hogy elpakoljátok a játékokat. Képzeld el, hogy mi is. Ráadásul a gyerek a szobájából nem is hozhatja ki a játékokat.


Nem zavar, hogy rossz anyának tartasz. Mert én sem tartalak magamnál jobbnak :) Az, hogy te fáradhatatlan vagy, nem igényelsz semmit a gyerekeden kívül engem nem zavar. De téged miért, hogy én igen? Nekem igenis vannak igényeim amit egy gyerek nem tud kielégíteni.

Én nem vagyok képmutató. Elmondjam, hogy szerinted miért vagyok rossz? Rendben. Igen vágyom rá, hogy eljussak a fodrászhoz, a kozmetikushoz és a körmösömhöz. Vágyom arra, hogy eltudjak menni futni, járjak fitnessre és pilatesre. Vágyom arra, hogy mire hazajön a családom készen legyen a kaja, rendben legyen minden. Sőt, dolgozni is tudok itthon (saját vállalkozásomba is próbálok visszatérni)

Szerencsére van rá lehetőségem. És ezt imádom. A férjemnek olyan felesége van, akire büszke lehet (minden téren), a lányomnak pedig egy nyugodt, boldog, kiegyensúlyozott anyja van, aki szereti. Tudom, hogy jó neki. Mert mindenki boldog körülötte. Neki ez a normális. Az, hogy reggel elmegyünk, ő megy a bölcsibe, én is intézem a dolgaimat. Aztán alvás után megyek érte és aztán együtt vagyunk. Ennyi :)


Nekem fontos volt, hogy a gyerek után is megmaradjak nőnek. Nem akartam csak anyává válni. Hiszen van egy férjem :)


Ja, még a sírás! Ezt kár meglovagolni. Persze, hogy sír, mert ott hagyom. De kb 10 percig. Utána minden rendben, ez csak egy kis próbálkozás a részéről :D

2016. aug. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/65 anonim ***** válasza:
55%
Hú 56%-os! Keményen nyomod. Nem vagyok bölcsőde ellenes, mert ha muszáj, akkor muszáj. De hogy mosolyogva írsz róla, hogy 10 perceket sír utánad a gyereked... nah ez nagyon durva
2016. aug. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/65 anonim ***** válasza:
38%
10 perc szerintem semmi. Ha utána nem tudna feloldódni, hanem rossz kedve lenne, nem akarna játszani, akkor megérteném. De így nem! Ahogy eljövök még kb 10 percig csinálja a kis műsorszámot, azután megy játszani mint a többi gyerek. Ez még akár oviban is előfordulhat. De azon senki sem akad ki.
2016. aug. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/65 anonim ***** válasza:
80%

"Igen vágyom rá, hogy eljussak a fodrászhoz, a kozmetikushoz és a körmösömhöz. Vágyom arra, hogy eltudjak menni futni, járjak fitnessre és pilatesre. "


De miért olyan áron, hogy közben valaki mástól elveszed a bölcsődei férőhelyet? Miért kell nekem, meg a többieknek az adófizetői pénzén az ilyenek gyerekeinek fenntartani az állami bölcsiket?

2016. aug. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/65 anonim ***** válasza:
17%
Mert ahova én írattam van/volt hely. Ha nem lett volna ment volna magánbölcsibe. De itt nem volt gond. És azt ne feledjük, hogy én is adózok, a szüleim is és az anyósomék is szóval. Van joga a gyerekemnek a bölcsihez, úgy gondolom...
2016. aug. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/65 anonim ***** válasza:
60%
Szerinted semmi... istenem 10 percig térdepeltetnélek kukoricán minden nap, aztán utána magyarázd, hogy 10 perc az semmi...
2016. aug. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!