Ti is hallottátok?

Figyelt kérdés
Nem szeretek politizálni,de Orbán mai bejelentése..a család védelem mi egymás.A nyugdijasoknak 13.havi nyugdij..de az is 21-től,de az is 1 heti lesz.Állítólag van valami még ebbe a 5 csomagba de mi?Tervez valamit a csalàdosokon is segíteni?Hol lehet ennek utána olvasni?En nagyon kétlem hogy lesz valami,pedig nagyon jol jonne egy kis plusz pénz.Nekem specc az áprilisi csaladibol már semmi sincs,pedig most kaptuk meg.1x elmentem nagybevásárolni,foztem egy jobb ebédet (amit a gyerekek már régen mondogattak) és annyi.Tiszában van ez a "jo" ember hogy milyen árak vannak a boltban???Meg milyen nehéz úgy hogy itthon vannak a gyerekek,és azért jo lenne főtt ételt adni nekik?!Igen,nyáron is itthon vannak de az megint más.Már van gyümölcs zöldség is bőven a kertben.Nem is tudom mi lehet az egyedül allokkal akiknek becsődölt a munkahelye,vagy aki kénytelen otthon maradni mert se suli se ovi de munka se.
2020. ápr. 6. 14:55
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Nem voltam eddig dolog volt a ház körül.Nyugi,nem halunk éhen,nem is a semmire szültem gyereket,férjem is van.Házunk,kutyánk macskànk.Igen,kiestem a munkàbol a vírus miatt,meg én vagyok itthon a gyerekekkel.A férjem dolgozik még,még!!!Több embert elkudtek a cégtől mint amennyi ott maradt.És igen,ha szégyen ha nem,nem állunk most a legjobban anyagilag,de nemtudod a miértet.Sajnos összetört az autonk,egy vagyon volt megcsináltatni,2 hete halt meg tatám,és mivel en meg tesom vagyok az egyedüli rokonok mi nekünk kellett eltemettetni.E mellett meg épitkezünk is,nagyon sok pénzt költöttünk rá az elmult honapokban,de szerintem ennyi elég volt az életem firtatásábol.Most igenis jól jonne valami kis támogatás a kormány részéről!!!De szerintem nem csak en/mi vagyunk így vele az országban.
2020. ápr. 6. 18:40
 22/24 anonim ***** válasza:
16%
Ha építkezni, autót fenntartani van pénzetek akkor azért nem vagytok igazán rászorultak.
2020. ápr. 7. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
100%

Nem is mondta, hogy rá lenne szorulva.

Csak egy temetés nem kis költség.

Én is örülnék, ha valamit csinálna a kormány.

Férjem dolgozik. Én meg lehetek majd itthon fizetetnélküli szabin, mert valakinek kell a gyerekkel is lenni. Es egy fizetes nem eleg mindenre (számlák, kaja)

És igen a boltokban egekben az ára mindennek.

2020. ápr. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Meg is jött a csodálatos mentőcsomag!

Ami kimerül abban, hogy nem vesznek el pénzt, holott megtehetnék.

Hát kösz.

2020. ápr. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!