Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Nem úgy volt, hogy duplán...

Nem úgy volt, hogy duplán utálják a családi pótlékot az iskolakezdés miatt?

Figyelt kérdés
Ma reggel utalták, de csak egy havit kaptam. Vagy csak azoknak jár, akiknek iskolás korú gyerekük van?

2020. aug. 25. 09:31
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
36%
Nyilván csak azoknak jár. Nekünk miért járna? 2 éves lesz a fiam, nincs szüksége taneszközökre.
2020. aug. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
31%

Csak azoknak utalnak két havit, akiknek iskolás korú gyerekük van. Egy óvodás miatt nem fognak két havit utalni. Majd ha a gyereked iskolába megy, akkor kapsz két havit. És azért, mert az kell a gyerekre!

Amúgy lehet örülni, hogy most már minden diák ingyen kapja a tankönyveket. Így elég sok teher le van véve a kedves szülők válláról.

2020. aug. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
77%
En is egyet kaptam, bár nem is vártam kettőt. Nem is ertem mire jó ez az előre utalunk hülyeség. Adjanak duplán, ha akarnak valamit, de igy most a következő hónapban ok nem kapnak semmit. Most mondhatjuk, hogy de ez akkor is segítség de ez nem igaz. Akinek van nemi esze el tudja tenni az előző havit, aki meg nem teheti meg, annak a következő hónapban is bazira fog hiányozni.
2020. aug. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igen, ez így logikus.
2020. aug. 25. 09:39
 5/28 anonim ***** válasza:
91%
El vagy tévedve. Mindenki egy havit kapott, nem kétszer akkora összeget. Csak szept. eleje helyett elküldték most augusztusban. Így értik a duplát, hogy augusztusban 2x kaptál tulajdonképpen, igaz, így szeptemberben meg nem fogsz.
2020. aug. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
95%
De, duplán utaltak ebben a hónapban. Ugyanis hónap elején megkaptad az augusztusit, ma pedig a szeptemberit előre. Függetlenül attól, hogy iskolás e a gyerek. De szeptemberben ne várjátok.
2020. aug. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
98%
Augusztusban 2x szoktak utalni. Hó elején és végén. Azoknak is, akiknek nincs iskolás korú gyerekük. Cserébe szeptemberben nem jön.
2020. aug. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Pont úgy van, ahogy a két utolsó válaszoló írta. Nem dupla, csak egy héttel kB. előbb jött a szeptemberi.
2020. aug. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Mivel kissé összezavarodtam, inkább rákerestem a neten. Valóban csak egy havit kap mindenki, csak előre hozták a kifizetést. Tehát szeptemberben nem lesz, csak októberben legközelebb.
2020. aug. 25. 09:56
 10/28 anonim ***** válasza:
90%
:D :D :D Ez jó.
2020. aug. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!