Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Nem úgy volt, hogy duplán...

Nem úgy volt, hogy duplán utálják a családi pótlékot az iskolakezdés miatt?

Figyelt kérdés
Ma reggel utalták, de csak egy havit kaptam. Vagy csak azoknak jár, akiknek iskolás korú gyerekük van?

2020. aug. 25. 09:31
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Bocsánat, hogy meg mertem kérdezni. De tudtommal ez az oldal ezért jött létre. Lehet, hogy vki évek vagy évtizedek óta kapja a családi pótlékot, de mi van azokkal, akik csak most kezdték el kapni? Ők honnan tudnák, hogyan van ez? Én is megzavarodtam, mert vhol így, vhol úgy hallottam. Sajnos a tájékoztatás nem mindig egyértelmű.
2020. aug. 25. 13:25
 22/28 anonim ***** válasza:
18%
Idén decemberben már nem jön kettő!
2020. aug. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
72%
Kérdező, az államkincstár oldalán fent vannak a valós utalási időpontok!
2020. aug. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Igen, köszönöm, időközben én is megtaláltam. Csak gondoltam, itt úgyis olyan okosak vannak, hogy azonnal választ kapok.
2020. aug. 25. 13:31
 25/28 anonim ***** válasza:
54%
Inkább itt szét szednek 😀
2020. aug. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
70%

Bakker oké, azért van az oldal, hogy kérdezzünk, de tényleg ott tart anyák szellemi színvonala, hogy bekajalják ezt az évek óta tolt hazugságot?

Nincs itt semmi duplázás, csak 1 héttel korábbi utalás.

Ennyire vannak képben a jogaikat illetően?

És ezek nevelnek gyereket, meg szavaznak... gáz...

2020. aug. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
49%
3-as férjemék munkahelyén szokásban volt egy darabig, hogy karácsony előtt elutalták a januári fizetést. Asszem két-három év után meg kellett szüntetni, mert nagyon nem volt jó ötlet. De nem is teljesen komplettek amúgy. Mit gondolnak, ez kb. felhívás a túlköltekezésre, utána meg másfél hónapig, ráadásul fűtésszezonban tátsák a szájukat?
2020. szept. 18. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
49%
Hat az iskolakezdes oszi ruhakkal durvan 60 e ft. Ezert adjak oda elore utolso.
2020. szept. 18. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!