Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Mikor és mennyit kapok még?

Mikor és mennyit kapok még?

Figyelt kérdés

08.10.-en született meg a második fiam de most kedden csak 1 gyerek után kaptam családi pótlékot ami elvileg a 9. Havi volt

Most a pici re nem kaptam még semmit már be adtam a kérelmet rá mennyit fogok kapni meg? Az augusztusit meg a szeptemberit egybe!?



2020. aug. 27. 06:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, mind a kettő jár.
2020. aug. 27. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen kiutaljak egyben a különbséget is. Pár nap és még kapod.
2020. aug. 27. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor most rá is 2 havit kapok!?
2020. aug. 27. 07:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Milyen két havit? Normál körülmények között a családtámogatási ellátásokat utólag folyósítják. Augusztusban azért jött kétszer, mert a július havit utalták augusztus elején, az augusztus havit (ami szeptember elején jött volna) pedig a tanévkezdésre tekintettel a múlt héten. Te ezt nem kaptad még meg, tehát az augusztus havit, ami múlt héten jött, ezt gondolom pótolják majd hóközi kifizetéssel, a következőt, azaz a szeptember havit, pedig ugyanúgy október elején, ahogy mindenki más. Ergo októberben fogsz először kétgyerkes családi pótlékot kapni egyidőben, mindkét gyerek után.
2020. aug. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!