Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Három pici gyermeket nevelünk....

Mzsuzsa8 kérdése:

Három pici gyermeket nevelünk. Decemberben egyáltalán nem kaptunk családit. Miért? Ötletek?

Figyelt kérdés
Járt már valaki így? Értesítést nem kaptunk semmilyen formában. A számlánkkal semmi gond... tudtok segíteni?
2017. jan. 2. 16:32
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

A számlaszámot egyeztetted a Mákkal? Bár, ha eddig jó helyre ment nem tudom mi lehet a gond.

A bankban sikerült valamit megtudnod?

Egyébként meg a rosszindulatúaknak. Pl nekünk is egy külön számlára megy a gyerkőcök pénze, ahhoz nem nyúlunk. Így én sem nézem minden nap, de mivel van netbank általában ha a többi számlát nézem arra is rá szoktam nézni, de van amikor pl csak akkor mikor tudom, hogy kb egy lekötés lejár és nézem mennyit hogyan kellene lekötni és ez bizony lehet 3 hónap is és lehet hogy mondjuk akkor fog feltűnni, hogy ja nem jött x hónapban a pénz.

2017. jan. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!