Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tanácsot szeretnék kérni. Nem...

KiTudja1111 kérdése:

Tanácsot szeretnék kérni. Nem rég szakítottunk párommal és teherbeestem tőle. Ő ezt nem tudja. Akartunk babát de hirtelen jött az egész. Beszéltem vele a szakítás után arról, hogy mi van akkor, ha terhes leszek? Folyt.

Figyelt kérdés

Ő pedig elkezdett fenyegetőzni, hogy vetessem el, mert az ő életét ezzel nem teszem tönkre. De én megszeretném tartani..Azt nem tudom, hogy elmondjam-e neki egyáltalán, hogy terhes vagyok. Egyszer úgyis kiderülne. De agresszív volt velem többször is és ezért vetettem véget a kapcsolatnak. Nem tudom mit csináljak... Bármit meghallgatok, rosszat-jót.


21/nő (25/férfi)



2019. szept. 13. 05:27
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
69%
Könyörögöm, ha ilyen rossz volt a kapcsolat azért védekezés nélkül szexelni tudtál vele? Elmondanám mert mindkettőtök egyformán hibás, a babát pedig megtartanám.
2019. szept. 13. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
93%
8# ezt honnan veszed? Azt írja, hogy meg szeretné tartani
2019. szept. 13. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
83%

Joga van tudni? A kérdezőnek is joga volt agresszió nélküli kapcsolatra. Megkapta? Nem. Akkor miről beszélünk? Nehogymár védve legyen szegény agresszív állat lelke. A kérdező ismeri. Fél, hogy megveri. Nem akarja elvetetni, szerintetek nem menne el a lakására a kérdezőnek, hogy megverje?

Kérdező ha el akarod mondani neki, készülj fel egy férfiismerőssel esetleg lakcímváltással előtte. Mérlegeld, hogy fel tudod-e nevelni egyedül, vagy sem. Fel tudod-e venni vele a harcot ha arcoskodik, hogy márpedig menj abortuszra. Van-e támogatásod vele szemben? Gondold át alaposan, hogy mit tennél és csak azután dönts.

2019. szept. 13. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
60%

Rohadtul nincs joga tudni!!!!

Agresszív állatnak aki bánt egy nőt semmihez nincs joga.

Inkább a nő társunkat védjük mint egy semmirekellő barmot.


Kérdező: én nem tenném tönkre az életemet és ha fájna is de nem tartanám meg. Lesz még gyermeked boldog házasságban egy rendes ember mellett.

2019. szept. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
87%
Ha agresszív volt a pasi, mint írod, hogy volt vele kedved lefeküdni? Bár, nem a kérdéshez tartozik.
2019. szept. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
20%

Ja, nincs joga tudni, de ameddig gumi nélkül kellett dugaszolni a gyerekért, addig ez nem volt baj.


Egyébként újra meg újra elolvasva a kérdést meg leírást, annyi ellentmondás van benne (többször agresszív - hirtelen szakítás, véletlenül pont terhes lett - szakítás után "mi van ha terhes vagyok kérdés"), hogy simán el tudom képzelni, hogy a gyerek kellett a pasastól, egyébként meg tökéletesen jól tudta a kérdező hogy ebből semmi nem lesz.

2019. szept. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak megverne, akkor inkább ne mondd el. Ha kiderül a terhességed, nyugodtan mondhatod még akkor is az igazat, hogy féltél tőle, azért nem mondtad el. Nem látunk ugyan az exed fejébe, de szerintem nem változtat rajta, hogy hogyan és mikor mondod el, hogy mennyire lesz mérges, és mindenképp a te döntésed és felelősséged, mi legyen. Ha el tudod tartani a babát, tartsd meg, ha nem, mehetsz abortuszra, vagy ha vállalod a terhességet és szülést, örökbe adhatod. Ha megtartod, akkor is jár a gyerektartás tőle, ha nem ismeri el - de akkor bele is szól majd az életetekbe ill. akkor is, ha ő indít mégis pert a gyerekéért, mert közben meggondolja magát. Szóval ha csak nem költözök messzire vagy adod örökbe, a közös gyerek mindig össze fog kötni vele és az már nem csak rajtad múlik, hogy mennyire.
2019. szept. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
82%

Nem mondanám el neki, elvetetném és legközelebb figyelnék arra hogy milyen spermákat engedek magamba.

Plusz ha nem akarod, hogy jól megverjen tényleg jobb lesz titokba tartani. Hiába írja itt valaki, hogy nyilvános helyen találkozzatok, ha akár tudja hogy hol laksz, dolgozol és vagy ő vagy egy ismerőse ugyanúgy megtalálhat és megfenyegethet, főleg sötétedés után. És ugyan igy ha nem esne bajod terhesen, kisbabával is radronthat. Én a saját és meg nem született gyéreken testi épsége védelmében nem tennem ki ennek. Illetve hogy amig várandós vagy vele, folyamatosan termeled a stresszhormont, meg amikor megszületik se tudhatod biztonságban. Ha fontos neked, hogy megvédd inkább ne tartsd meg, húzd meg magad és menj minél messzebb tőle. Jotanacs, hogy senkinek ne mond el, hogy terhes voltál tőle és elvetetted mert hirtelen ez is oka lehet majd agresszivitásnak. Legközelebb meg ne ess teherbe egy idiótától.

2019. szept. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
#1 : Eltartással és a többivel nem lesz gond. Szerencsére van segítségem.. Köszönöm a válaszod.
2019. szept. 13. 11:47
 20/24 A kérdező kommentje:
Aki pedig csak annyit tud írni, hogy hogyan feküdhettem le vele ezután. Ha ennyire kiváncsiak vagytok, ez már utána történt. Nem tudtam, hogy ilyen ember.
2019. szept. 13. 11:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!