Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tanácsot szeretnék kérni. Nem...

KiTudja1111 kérdése:

Tanácsot szeretnék kérni. Nem rég szakítottunk párommal és teherbeestem tőle. Ő ezt nem tudja. Akartunk babát de hirtelen jött az egész. Beszéltem vele a szakítás után arról, hogy mi van akkor, ha terhes leszek? Folyt.

Figyelt kérdés

Ő pedig elkezdett fenyegetőzni, hogy vetessem el, mert az ő életét ezzel nem teszem tönkre. De én megszeretném tartani..Azt nem tudom, hogy elmondjam-e neki egyáltalán, hogy terhes vagyok. Egyszer úgyis kiderülne. De agresszív volt velem többször is és ezért vetettem véget a kapcsolatnak. Nem tudom mit csináljak... Bármit meghallgatok, rosszat-jót.


21/nő (25/férfi)



2019. szept. 13. 05:27
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Ne tartsd meg, nagyon nehéz lesz az életed egy babával. Úgyis kiderül, hogy kié a gyerek. Megkeseríti az életedet. És nélküle majd nem dönthetsz semmiben.
2019. szept. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
30%

Most komolyan anyádék nyakára akarod szülni? Segítenek, mert a lányuk vagy, de ők már felneveltek egy gyereket és lelkük legmélyén nem akarnak még egyet gondolj bele te sem örülnél, ha szabad lennél és kapnál megint egy kisbabát a nyakadba.

Ideig óráig működhet, de babával munkát keresni kemény feladat, mégsem tarthatják el ők. Én a helyedben elvetetném, elgyászolnám és kimennék külföldre összeszedni magam anyagilag. De úgyis tudom, hogy meg fogod tartani, mert a nagy cerelmedtől van csak gondolj arra, hogyha családod lesz kérdezi majd tőled nekem miért nincs apukám?

Mindig benned lesz a tudat, hogy kitöl van. Ő nem akarja a gyereket el lehet titkolni, de felesleges. Ő logikusan gondolkodik miért kell egy lezárt kapcsolatot sakkban tartani a gyerekkel?

Olyan leaz, mint egy csonka kereszt, de lwgaláb a te lelked nyugodt lesz, mert így tudod, hogy mardt belőle valami..csak 4 ember életét teszed tönkre. Egy gyermek születéae két ember közös akaratán múlik, nem azon, hogy anyuci, apuci ott van ám rájuk nem gondolsz fingod nincs milyen anyagi teherrel sújtanád őket, te viszont boldog lennél és, ha fiú lenne, elneveznéd róla. Igazam van? Ülj le egy kicsit és gondolkozz el biztos 21 évesen ez e a jó megoldás.

2019. szept. 15. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
30%

En nem szolnek neki es elvetetnem.

Nehez egy babaval egy tamogato ferjjel is, nemhogy egyedul, es meg nagyon fiatal vagy.


Kb. ennyi idos lehettem en is, mikor tabletta mellett teherbe estem a paromtol. Jol megvoltunk egyutt, elszorakoztunk, de eleg indulatos volt, hipp-hopp hagyta ott a munkahelyeit, ilyenkor volt, hogy a szulei tartottak el, raadasul be kellett fejeznem az egyetemet, tudtam, hogy nincs mas valasztas, senkinek nem lenne jo, ha maradna a baba.

Apuka nagyon akarta volna. Aztan kirakott 6 honap mulva, mert nagyon szerelmes lett... Szoval nagyon jo dontes volt.


Egy ev mulva talalkoztam a ferjemmel, iden unnepeltuk a 15. hazassagi evfordulonk, 2 gyermekunk van. Mai napig azt mondom, nagyon jol dontottem akkor.

Kulfoldon elunk, semmi nagyszuli, rokoni segitseg. Nem konnyu.

2019. szept. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
54%

Hogy döntöttél, kedves kérdező?

Én nem tartanèk meg gyereket egyedülálló 21 èveskènt, de ha Te igen, és így döntöttèl, akkor maximum már csak akkor mondanám el a volt párodnak, ha megszületett a gyerek. Isten mentsen, hogy kiverje belőled! :-( Akkor meg már nem nagyon tud mit csinálni, ha már ott van...

2019. okt. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!