Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megromlott a kapcsolatunk,...

Megromlott a kapcsolatunk, vagy velem van a baj?

Figyelt kérdés
szülés után mintha nem is ugyanazzal az emberrel élnék mint akivel eddig.alig van egy kedves szava,a gyerekkel csak akkor foglalkozik,ha megkérem rá,alíg van szex és folyton kötekszik meg kiabál,nem tud rendes hangnemben beszélni velem.haverezik,és nem érti,miért akadok ki ezen.Csak szerintem van baj,vagy tényleg elromlott valami?Vagy csak a szülés miatt látom így?Mondjuk jó 20 kg-val vagyok több,ez nem tesz jót az önbizalmamnak,ez biztos.meg gondolom ő se örül,de hát szoptatok,nem kéne megértenie,hogy ilyenkor nem lehet fogyókúrázni?
2010. júl. 22. 17:20
 1/8 anonim ***** válasza:
78%

a férfiaknak ilyenkor is fontos a szex... nekünk meg a hormonok miatt ez a legutolsó emiatt nagyon könnyen tönkremehet egy kapcsolat


a súlyod szerintem mellékes ha egyébként adsz magadra -nem kell kifestened magad otthon - de ha nem egy szakadt tejfoltos pólóban és macinaciban vagy hanem kisnadrágban és szexi felsőben az is teljesen más.


a hajad is legyen nagyon ápolt ezekre a nők többsége nem gondol de a férfiaknak nagyon számit minden.


inkább legyen a gyermeknek fél órával több a mamával v. a szomszédnál de ha te már annyival nem vagy kimerültebb este akkor lesz kedved akár összebújni és nem csak aludni.


az önbizalmad ne legyen tropa a 20 kg miatt rengeteg csinos duci nő van kikerekednek ekkor a nők és ez is nagyon kivánatos nem hiszem hogy ne tetszene a férjednek


az hogy fásult szerintem a mindennapi mókuskerék miatt van ha tudjátok passzoljátok le a babát és legyetek együtt épitsétek fel a kapcsolatot úgy hogy ne csak szülők legyetek hanem újra egy pár és férfi és nő is ...


remélem megmenthető lesz a kapcsolat és legyél csini !!!

2010. júl. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Nem veled van a baj!Sajnos!A szülés utáni túlsúly egy szerelmes,boldog párnak, apának nem szokott gondot okozni(bizonyos ideig persze),a többség alig várja hogy hazaérjen a "kiscsaládjához,nem haverozni akar(annak késöbb megint lesz helye)a kiabálás eleve érthetetlen számomra stb...nem látod rosszul.Viszont még nem vészes ,üljetek le beszélgetni,és oldjátok meg a kialakult problémát!Ezt az állapotot semmiképp ne hagyd így!
2010. júl. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
az a baj,hogy a nagyik több száz km-re vannak.meg nekem most halt meg a a nagymamám,ettől nem vagyok túl boldog
2010. júl. 22. 17:34
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Mindkettőtökkel baj van. Én egy 10 hónapos kismama vagyok, sajnos a szülés óta nálunk sem minden fenékig tejfel. A férjem dolgozik mire hazajön alig várom hogy egy kicsit besegítsen, fáradt vagyok és türelmetlen, néha képes vagyok leb..ni azért is mert biztosan azért ült olyan sokáig a WC-n hogy addig se kelljen a gyerekre vigyáznia; tudom ez már egy kicsit beteges, de amikor ilyesmi történik már teljesen kivagyok. Valóban jó lenne egy kicsit kimozdulni, és csak fele olyan jól kinézni mint a szülés előtt. Meg kell próbálni megbeszélni a dolgokat. Könnyű mondani hogy a gyerek melett tartsd rendben a házat, moss, vasalj, főzz és mindemelett légy sexi, érdekes, szórakoztató, kipihent és jókedvű. Én is kiváncsi lennék ezt hogyan kell csinálni.
2010. júl. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
szóval akkor nem menthetetlen a dolog és nem mi vagyunk az egyetlenek.jó tudni.
2010. júl. 22. 17:44
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

17.40-esnek


az a titok - én is rájöttem - hogy nem kell szuperanyunak lenni...

nem kell görcsölni hogy tökéletesen menjen minden


egy héten háromszor főzök és úgy hogy a fagyasztóba is jusson

étlaptervezetet irok minden héten összedugjuk a fejünket hogy mi legyen a kaja és akkor nem nyaggatom napközben

ha veszel a babának ruhát -akár a turiban is - nézz szét magadnak is vegyél ezt-azt.

szóval az a lényeg hogy ha a baba alszik te is fújd ki magad igyál egy teát olvass el egy netes újsághirt - kettőt- menjetek sétálni vegyél magadnak is egy rúzst egy csini felsőt a babának vigyél enni amig alszik a levegőn addig beszélgethetsz keresd más anyukák társaságát járj társaságba


szóval az a lényeg hogy nem kell megszakadni értelemszerü hogy egy pici baba mellett az ember fáradt de attól még lehet igényes a világra és kiváncsi csinos csak mindenből egy kicsit kell nyújtani és szépen felépiteni hidd el mire a baba totyogni fog már te is fogysz egy kicsit és mehettek apával sétálni a városban v. járhattok kiállitásra ami érdekel benneteket.

2010. júl. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Elég érdekes ahogy a férjed viselkedik és biztos te is nagyon fáradt vagy.

Elolvastam a hozzászólásokat és valahol igazuk van a többieknek. Aztán eszembe jutott az előző kapcsolatom, akivel évekig éltem együtt és gyerek nélkül lett az egész olyan, amit leírtál.

Azóta van más és férjhez is mentem. Várjuk az első babát. Még benn van a kicsi, de a férjem rohan haza a második melóból esténként és nem vállal pluszt hétvégente csak ritkábban...imádja, hogy kerek vagyok...

Hát nem tudom. Próbálj meg aludni mikor a Kicsid alszik, hogy nyugodtabb legyél. Hátha az is segít.

2010. júl. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
55%
Nem veled van a baj!Az annyukámnak csak egy gyermeke van én Szülés után neki is elég sok feleslege volt,de mikor 1-2 éves körül voltam akkor kezded lefogyni.De még akkoris 60-65 kiló körül lehetett úgy hogy ne agódj.De mikor 4 éves letem anya már csak 55 kiló körül volt.
2010. júl. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!