Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tegyek? 5 hós a babánk,...

Mit tegyek? 5 hós a babánk, és a párommal teljeen megromlott a kapcsolatunk!

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy mióta meg van a törpik, teljesen elridegültünk egymástól. Én van hogy hetekig sem kívánom a sexuáli együtlétet, ő meg teljesen be van fordulva a számítógépbe!Mind a kettőnkben van hiba, próbálunk változtatni, de nem megy! Mit tegyek, hogy tudnék én is változni,vagy egy kicsit nővelni az "étvágyamat"?
2010. aug. 12. 15:36
 1/3 anonim ***** válasza:
67%
Miért nem passzolod le egy napra a babát valamelyik mamának, tesónak, rokonnak és mozdultok ki egy kicsit csak kettesbe? Hidd el, jót tenne a kapcsolatotoknak egy teljes üres nap kettesbe! ÉS ha már természetbe vagytok... Miért ne próbálkozhatnátok ott a szex-szel?
2010. aug. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
82%

Megfigyeltem, általában itt olyan válaszok jönnek, hogy passzold le a babát egy napra. De egy ekkora babával ez nem olyan egyszerű...még egy 1 évessel is nehezen megoldható.

Mi is küzdünk... 3 gyerek van, sok a gond mostanában, és ez nem teszi könnyűvé a dolgokat. Nagyon jól megvagyunk különben, csak sajnos az én étvágyam is a béka s..e alatt....A megoldás a sok türelem, beszélgetés, néha egy-egy pohár bor, a sérelmek megvitatása, kinek mi hiányzik, hogyan képzeli a változást. Még jó idő van, és remélhetőleg szép ősz lesz, tudtok együtt kirándulgatni, sétálgatni, és sokat beszélgetni. Ilyenkor is fontos a napi néhány ölelés, a testkontaktus, egy-egy kis üzenet, levél, kedvesség. Csak lépésről lépésre lehet visszatalálni egymáshoz.

2010. aug. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A gyerkőc esti lefektetése után üljetek be egy kád forró vízbe és beszélgessetek. Mondjátok el a másiknak, hogy mi az, ami ebben a helyzetben esetleg nem jó, min kellene változtatni és állapodjatok meg valamiben, amihez tartjátok magatokat (muszáj mindkettőtöknek kompromisszumot kötni). Ne nagy változások legyenek, mert azok úgyis tarthatatlanok. Utána pedig jöhet egy kiadós szex!

Sok sikert!

2010. aug. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!