Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek hány gyereket...

Szerintetek hány gyereket lehet felnevelni ép pszichével, úgy, hogy mindkét szülő 8 órában dolgozik?

Figyelt kérdés
Eddig hármat szerettem volna, vagyis szívem szerint akár négyet is, de most, hogy nem rég született egy gyerekem, úgy érzem, lehet jobb lenne csak kettő, mert idegösszeomlás nélkül szerintem képtelenség összehangolni három gyerek menedzselését 8 óra munka mellett. És itt egyáltalán nem a gyerekkel van a baj, még GYED-en vagyok, de ha már fél 8-kor indulni kell dolgozni/iskolába/óvodába, akkor szerintem 3 gyerekkel ez nem annyira kivitelezhető. Ha sikerülne 6 órás munkát találni, amit heti 4x lehetne itthoról végezni, akkor talán beleférne a 3 gyerek, ez is egy célom, hogy majd találjak ilyen munkát, de jelenleg én a 2 gyerekre szavazok. Ti hogy látjátok?
2020. júl. 13. 11:06
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
18-as: Azért ne hidd, hogy egy 2., 3., 5. és 8. osztályos mellett nincs tennivalo. Főleg, ha még mindenki sportol, zenél, egyéb szakkörökre jár vagy éppen gimnáziumba felvételizik . Ez természetesen nem panasz, szívesen csináljuk, mi vállaltuk. A lényeg, hogy meg lehet oldani 4 gyerek mellett is a munkát.
2020. júl. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Persze, de joval kevesebb veluk a tennivalo, mint pl. ket ovissal es ket alsossal.

20as, igen egyetertek, ugy is mas a 3 gyerek, h van egy felsosod, es melle ket kis ovisod.

2020. júl. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
22-es: Nem kevesebb. Más. Kevesebb a fizkai munka, hiszen már nem öltözteted, fürdeted őket stb. Az odafigyelés, főleg a nagyobbakra, joval több. Tudom, mert mindkettőt végigcsináltam.
2020. júl. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
4 van nekem is, szoval tudom. Akkor sem lehet egy lapon emliteni egy 2 eves igenyeit, egy 12 eves igenyeivel. Minden jot nektek.
2020. júl. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!