Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Illik megőrzni a gyerek első...

Illik megőrzni a gyerek első biciklijét, rollerét?

Figyelt kérdés

A bringa 40 volt, a futóbiciklijét továbbadtuk, a kismotorját szintén.. Nem akarok őrizgetni egy nagy és drága biciklit, de úgy érzem kellene, pláne hogy több, mint a fele visszajönne belőle.


Arra gondoltam, hogy az első rollerét őrzöm meg..


Te megőriztél valamit?


A családunk igazi gyűjtögető, nekünk mindent megőriztek, aztán 20 év múlva dobhattuk ki lomtalanításkor, vagy adhattuk el a használt, koszos, poros, rozsdàsabb dolgokat alapos takarítás után fillérekért.



2020. okt. 25. 07:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Nem. Egy-két minőségi, szép, kisebb jàtékot szerintem meg fogok őriznj, de ilyen nagy dolgokat tuti nem.
2020. okt. 25. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
Dehogy!
2020. okt. 25. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
77%
Én emlékbe azt a rugijukat tettem el a lányaimnak, amiben a kórházból hoztuk haza őket. Semmi mást nem fogok őrizgetni.
2020. okt. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
Felesleges megőrizni, hogy aztán 25 év múlva a padláson találja meg a gyerek és ő is továbbadjon rajta. 1-2 fontosabb dolgot elég megőrizni, mint első fülbevaló, első kiscipő, első játék, stb, stb, de ma már mindenről lehet fényképet készíteni, az is emlék.
2020. okt. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én már tovább is adtam. Valakinek ezek a dolgok mekkora örömet okoznak majd, gondolj erre. Használatban lesz. Nálad meg csak szemét.
2020. okt. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy
2020. okt. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ad el és vegyél Belöle egy új biciklit .
2020. okt. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Minek?
2020. okt. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Minek? Akkor őrizném meg, ha akarnék meg egy gyereket.
2020. okt. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
79%

Mi a kórházból hazajövős szettjét tettük el és az első kiscipőjét. Majd esetleg később 1-2 Barbiet, vagy babát (9 hónapos, még nem játszik ilyesmikkel).


Abban az esetben tartanánk meg ilyesmit, hogy roller, bicikli, hogyha terveznénk még gyerekeket és tényleg olyan állapotban van még, hogy akár több gyereket is kiszolgálhat. De csak azért, hogy belepje a por, meg kerülgessük, nem.

2020. okt. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!