Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Illik megőrzni a gyerek első...

Illik megőrzni a gyerek első biciklijét, rollerét?

Figyelt kérdés

A bringa 40 volt, a futóbiciklijét továbbadtuk, a kismotorját szintén.. Nem akarok őrizgetni egy nagy és drága biciklit, de úgy érzem kellene, pláne hogy több, mint a fele visszajönne belőle.


Arra gondoltam, hogy az első rollerét őrzöm meg..


Te megőriztél valamit?


A családunk igazi gyűjtögető, nekünk mindent megőriztek, aztán 20 év múlva dobhattuk ki lomtalanításkor, vagy adhattuk el a használt, koszos, poros, rozsdàsabb dolgokat alapos takarítás után fillérekért.



2020. okt. 25. 07:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ilyen nagy dolgokat én biztos nem őriznék meg. Két apróbb játék, az első cipője (amikor már járt), és egy kedvenc rugi van elrakva, később el tudom képzelni, hogy egy két dolog mellé kerül, de egyik sem lehet nagyobb egy cipős doboznál.
2020. okt. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
67%
Én továbbadtam a futóbiciklijét, amugy sem használta,de egy-két cipőjét megtartottuk vagy a rajzait egy dobozban tároljuk.Nagyobb dolgokat nem, sajnos 48 nm nem sok hely van, hogy nagyobb dolgokat megtartsunk meg felesleges.
2020. okt. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Bár én még mindent fèlretettem, mert szeretnénk még egy gyereket, de később túl fogok adni az ilyen dolgokon.

Az én első biciklimet se őrizték meg a szüleim, nem okozott lelki törést.

2020. okt. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Elso cipojet es a korhazbol hazajovos ruhat tettem el.

Ezen kivul minden legot es szebb autojat elrakom majd.

2020. okt. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
En semmit nem tettem el,banom, egy szep kirugit elrakhattam volna. Viszont az alvos pluss megmaradt,az is emlek. Azt megtartjuk.
2020. okt. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Addig őrizzük meg, míg a kistesójának jó lesz. Ha ő is kinövi, eladjuk/elajándékozzuk, attól függően, hogy milyen állapotban lesz akkor.
2020. okt. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!