Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan tegyem magam túl azon,...

Hogyan tegyem magam túl azon, hogy soha a büdös életben nem lehet gyerekem, és mióta kivették a méhem, bekattantam?

Figyelt kérdés

28 éves vagyok, kivették a méhemet. Ez volt a megváltás, mert már olyan szintű fájdalmaim voltak a végén, hogy már nemcsak a hasam és a derekam, de az egész hátam, és a lábam a bokámig fájt, hánytam, stb.

Mindig is terveztem gyereket, és csúnya lesz, de már 8 éves koromtól anyuka akartam lenni. Gondoztam a testvéreimet, pelenkáztam, etettem, elláttam, stb. De ugye 23 éves koromig alapból nem vállaltam volna gyereket, akkor fejeztem be a sulit, és utána meg nem találtam meg a megfelelő párt. Szerencsére 25 évesen megtaláltam életem párját. Már akkor volt olyan, hogy fél éven keresztül menstruáltam, volt, hogy 2 naponta jött meg, és olyan szinten fájt, hogy napokra kimaradtam a munkából. (Ez volt már 15 èves korom óta.) Bejártam szinte minden létezòkórházat, volt több műtétem is, végül csak az maradt, hogy kiveszik a méhem, mert már el is volt deformálódva. Kivették, és ez maga az áldás, vannak szövődményei, de fele annyi, mint a sok szenvedés.

Nagyon szerettünk volna kisbabát, de most már nem lesz.


Akárhányszor meglátok egy terhes nőt, vagy meglátok egy kisgyereket, engem ott az utcán elkap a sírás. Ott mindenki előtt. És akkor néz rám a sok birka, hogy mi van. Legszívesebben ráorditanék mindre, hogy foglalkozzanak a saját dolgukkal. Akartam kisbabát, de most, hogy nem lehet, már mégjobban akarom.


2020. okt. 26. 22:52
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
57%

A válaszadók ak írom és neked is.

Ahhoz hogy a valóban megoldáshoz az ötök efogadáshoz eljusson egy pár, idő kell.

Nekem a férjem azt mondja sosem fogadna örökbe..

Úgy könnyű ilyen kijelentést tenni, hogy nincs rá szüksége.



És is szakembert javaslok.

Ez egy sokkkkkkkkal mélyebb seb, mont amit normál keretek közt fel tudsz dolgozni, egyedül nagyon sokáig tart, talán a párkapcsolatod is rámegy.

2020. okt. 27. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
62%

A 6-os jókat írt.

Csak "meg kell erőszakolnod magad", a gondolkodásodat, és ez a legnehezebb...

Nekem van gyerekem. Nem akartam annyira nagyon sosem, de lett. Mondhatni ezt adta az élet, cserébe elvette a munka és a párkapcsolat lehetőségét. Hogyan tegyem túl magam azon, hogy soha a büdös életben nem lesz már normális, szerethető munkám, a közmunka keretében történő utcasepregetés lehetőségére is még vagy 7-8 évet kell várnom? Hogy sosem lesz már senkim, elhervadok, elsorvadok egyedül, szex, szerelem, hozzám illő, támogató, mellettem álló társ nélkül? Ez ilyen... Kivel hogy b@szik ki az élet. Kevesen vagyunk, akiknek minden bejön és szépen alakul.

2020. okt. 27. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
84%
Van egy ismeros par, akik 10 ev probalkozas utan - 35 ev koruliek- kaptak egy 2 honapos babat, orokbe fogjak fogadni, csak ugye eleg maceras, de vegre kaptak egy babat es elindult a folyamat. Oriasi boldogsag, mar felraktak a kozossegi oldalra is, ahogy rajtuk alszik, na az az orom az arcukon leirhatatlan... Mi pont ezt beszeltuk ferjemmel, h mi sem mondanank le rola, ha nem lehetne, orokbe fogadnank.
2020. okt. 27. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
70%
Nem kattantál be, dehogyis. Megvisel érzelmileg és ez teljesen érthető. Ha kiadod magadból is érthető és jó hogy nem fojtod magadba. Ezt fel kell dolgoznod, el kell fogadnod. Szakemberre lenne szükséged, hogy ott is kibeszéld, segítsen. Aztán ha ez megvan, gondolkozz az örökbefogadáson ha nektek az opció, ha úgy is szeretnéd. Ha még nem vagy képes rá, esetleg egy kisállat hogy elvonja a figyelmed. Szeretgethesd azt. Gyerek nélkül is élhetsz teljes életet. Gondolj a párodra, hogy szeretitek egymást, ott vagytok egymásnak. Most ez a fontos.
2020. okt. 27. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
91%

Mi elindítottuk az örökbefogadást.

Meddőség miatt.

Feldolgozni,elfogadni nagyon nehéz.

Én is úgy érzem az írásodból,hogy ez még nagyon friss élmény.

Én megértem mit érzel.Átéltem sajnos.De nem tesz se neked se a párodnak ez az "önsajnálat".Ne haragudj,hogy ezt iram.Ez egy nagyon hosszú és kemény folyamat lesz számotokra.Főleg ha nem is próbáltok túl lendülni rajta.

Sajnos meg kell gyászolni a saját gyerek meg nem születését.Aztán lehet csak gondolkodni merre is tovább.

Ha ez egyedül nem megy szakembert javaslók én is.

Tud segíteni a szakember hidd el.

Minden jót nektek.

Ha tudok segíteni valamivel írj rám.

2020. okt. 27. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
70%
Örökbefogadás.
2020. okt. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
36%

Aki írt a béranyaságról:

Te idióta! Minek fagyasztottak volna le petesejtet, ha Magyarországon nem legális a béranyaság? Nem hordhatja ki más a gyereket te nagyon okos!

2020. okt. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Ajánlom TAnács Eszter Nők gyermek nélkül c. könyvét. Itt sok sorstárs leírja az élettörténetét, hogy miért nem lett gyereke. Van olyan is köztök aki szeretett volna csak nem jött össze (különböző okból), és olyan is, aki nem is akart, úgy érzi teljes az élete így is.


Persze ha még nagyon friss ez a dolog nálad, akkor kemény dió lesz, és idő kell neki.

2020. okt. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ötös hihetetlenül undorító és valótlan kommentet írtál! Hogy lehet ragtapaszhoz hasonlítani egy gyereket? Képzeld, van akit abszolút nem érdekel a vér, és nem akar vér szerinti gyereket! Pl. öröklődő és súlyos, gyógyíthatatlan betegség miatt. Ez a csak örökbefogadni meg legalább annyira degradáló, mint valakinek azt mondani, hogy ő meg csak szült / nemzett. Számtalan örökbefogadó családot ismerek, nagyon is boldogan élnek szülők és gyerekek egyaránt, és képzeld, nem az számít, hogy hány allélon osztozol a gyerekeddel. Régen rossz, ha csak ilyen miatt szeretnek valakit. Nem is értem, mit akarsz... Akit valamiért nem nevelnek a bio felmenői, az akkor maradjon egy intézetben?
2020. dec. 24. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!