Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha kész idegroncs...

Mit tegyek, ha kész idegroncs vagyok, nincs meg a munkám, mert nem vesznek már vissza, a párkapcsolatom romokban, a gyereknek meg sehogy se vagyok jó?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, hogy nem bírom. Minden téren kudarcot vallok a gyerekem születése óta. A barátaim elfordultak tőlem, a házasságom romokban, most kezdtük a párterápiát. A régi munkahelyemről elküldtek, mert dolgozó nőkre és nem anyákra van szüksége a cégnek. És most feleannyiért dolgozok egy másik cégnél, amit rühellek. Nem csak a munka meg a fizetés miatt, hanem az ott dolgozó emberek miatt is, akikkel egyszerűen nem tudom megtalálni a közös hangot (és ebben én vagyok a hibás). Utálom magamat, mert nem ezért tanultam és hajtottam ennyire, hogy egy ilyen cégnél dolgozzak, feleannyi pénzért. Ráadásul már otthon se jó. Nem találom sehol a helyem. Hazamegyek, a gyerekkel se tudok mit kezdeni, az apja az isten, és én vagyok a nagy sz...., mert nem viszem le a játszótérre este 6-kor, és akkor elkezd kiabálni, hogy az apja mit engedett meg neki. De akkor bezzeg neki se vsgyok sz...., amikor ennie kell, innie kell, faleveleket kell szedni az oviba. Már nem bírok otthon lenni se.
2020. nov. 20. 07:45
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Huh. Hát én is egy hasonlóan nehéz időszakon megyek most keresztül. Én pszichológust keresnék a helyedben, neked külön is legyen egy. És fogadd el, hogy az életben vannak ilyen szar időszakok. Ha ilyen türelmetlen vagy, azzal csak rontasz a helyzeten.
2020. nov. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
34%

Változtass. Elemezz, tűzz ki célokat, keresd a régi barátokat, kezdj munkát keresni, harmonizáld az otthoni kapcsolataidat.

Ezt csak te tudhatod, min kell és min tudsz változtatni, de mozdulj meg valamerre.

2020. nov. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
Mindenkinek pszichológusra van szüksége, akinek valamilyen problémája van? Tudod a pszichológus nem Isten, hogy megoldja a problémáit. Azért, mert elmegy pszichológushoz, még nem fogják visszaengedni a munkahelyére. És nem is fog többet keresni az új munkahelyén.
2020. nov. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

3: Végre valaki rajtam kívül is megfogalmazza ezt!

Hasonló, sőt, sz@rabb helyzetben vagyok. Semmilyen pszi nem fog nekem olyan munkát biztosítani, ami bejárással együtt(!) legfeljebb(!) 4 órás. Ahogy olyan pasit sem, aki elfogadja a problémás, SNI gyerekemet és engem, aki mellette lepusztultam, leépültem, tönkrementem és ugye még munkanélküli is vagyok. Ezeken a problémákon semmit nem segít a szájtépés. Esetleg a pszichológusnak vagy a pszichiáternek segít elkerülni, hogy ő is munkanélkülivé váljon... Tököm tele már ezzel a pszi-ajánlgatással. Meg azzal, hogy kórosnak próbálják nyilvánítani, ha valaki rosszul érzi magát, amikor rossz neki.

2020. nov. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%
Igazatok van 3-as 4-es! Véletlenül se próbáljon ki valamit, ami a legtöbb emberen segít. Akkor miért e panaszáradat? Ne csináljon semmit! Hagyja tönkremenni a házasságát, utálja meg a gyereke, utalják ki a munkahelyéről! Ez a megoldás!!!!
2020. nov. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

"Igazatok van 3-as 4-es! Véletlenül se próbáljon ki valamit, ami a legtöbb emberen segít. Akkor miért e panaszáradat? Ne csináljon semmit! Hagyja tönkremenni a házasságát, utálja meg a gyereke, utalják ki a munkahelyéről! Ez a megoldás!!!!"


Miért? A pszichológus majd munkát ad neki? Vagy mi? Írd le légy szíves, hogy miben segít?

2020. nov. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!