Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Másnál mi volt a minimum...

Másnál mi volt a minimum követelmény maguk felé, aminek elérésekor jöhetett a gyerek?

Figyelt kérdés
Anyósom többször elmondta az "ideális helyzet sose lesz" meg ehhez hasonló bölcsességeket, de nekem azért voltak elképzeléseim mit szeretnék, mire érkezik/het. Volt ami bejött, volt ami nem, van amit bánok utólag, van amit nem. Ezért merengtem, másnál hogyan volt ez?

2021. jan. 27. 23:19
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
30%

15-ös, a 7-es vagyok, én írtam az egy év próbaidő. És valóban, hivatásos katona vagyok, bizony, egy év volt a próbaidő.

Előtte természetesen már éveket dolgoztam más területen, más munkahelyeken.

2021. jan. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
30%

#20

Már nem 17 hanem 16 évesen is dolgoztam, szóval ha majdnem 9 évem volt már meg. Esti érettségi, levelező főiskola..

2021. jan. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
75%

Nekunk sajat haz volt a feltetel. Nem akartam alberletbe gyereket mert akkor soha nem lesz hazunk. Az alberlet raadasul csak 1 szobas volt.

Lattam csaladokat 2-3 gyerekkel 3 szobas lakast berelni egy vagyonert, a szulok meg 40en felul meg mindig nem tudtak hazat venni.

Mar van hazunk, itt elferunk es a torleszto is kevesebb mint az alberlet volt

2021. febr. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
65%
Miért kell lepontozni mindenkit, aki nem a semmire vállalt gyereket?
2021. febr. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
49%
mert azt hiszitek az már semmi, akinek nincs saját ingatlanja.
2021. febr. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
71%

"Nem akartam alberletbe gyereket mert akkor soha nem lesz hazunk."


Szerintem meg nincs ilyen összefüggés. Inkább az van, hogy aki gyerek nélkül össze tud hozni egy saját házat az gyerekkel is meg tudja oldani. Aki gyerekkel nem tudja az gyerek nélkül se tudná, maximum jó ürügynek tűnik számára a gyerek mögé bújni miért nem sikerült. Pedig a valóság az, hogy gyerek nélkül se lenne, csak úgy muszáj lenne saját magában keresni a hibát.

2021. febr. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
25-ös, szerintem az, hogy maguktól mit vártak el még nem feltétlen minősítés mások irányába. Egyszerűen így akarták csinálni és én megértem, én is így voltam, de ennek ellenére nem gondolom hogy akinek nincs ingatlanja, az senki. Szimplán másképp gondolkodunk a témában, de ennyi.
2021. febr. 9. 18:23
 28/29 anonim ***** válasza:
53%
Saját lakás.
2021. márc. 10. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
71%

Saját ház, autó, biztos jövedelem és hogy mindketten készen álljunk.


Ameddig egyik nem adott, addig nem lesz gyerekünk. Főleg az utolsó az, ami nagyon számít.

2021. márc. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!