Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egyedülálló szülők! Hol, hogy...

Egyedülálló szülők! Hol, hogy kaptok segítséget általában?

Figyelt kérdés
Szeretnék segíteni egyedülálló szülőknek, nem tudom, hogy ezt legkönnyebben hogy tehetném meg. Csaladsegitő központon keresztül, vagy a saját városomban mondjuk facebook csoport nyitasaval..
2021. márc. 23. 12:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyedülálló anyuka vagyok. 2 éves lesz a kisfiam nyáron. Sajnos mi,azaz egyedülállók láthatatlanok vagyunk mindenhol :)
2021. márc. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A védőnőknél tudsz jelentkezni.
2021. márc. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

És milyen jellegű segítségre lenne szükség? Budapesten vannak egyszulos központok, jó lenne ilyen vidéken is.

Pl elérhető támogatások? Használt, jó minőségű Ruha játék csomagok? Közösségi lehetőség (covid után)?

2021. márc. 23. 13:22
 4/4 anonim ***** válasza:

1es vagyok. Nekünk ugyan nem,de több hasonló anyukát,apukát ismerek akiknek leginkább

tartós élelmiszerre van szükségük. Adományboltoktól kapnak ruhákat,visszatéritendő támogatásokat..stb. De ők sem úgymond az utcáról mentek be,hanem családsegítőkön keresztül

2021. márc. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!