Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi ideig tart amíg a MÁK...

Mennyi ideig tart amíg a MÁK utalja az első pénzeket? 1 hete adtam postára a kérvényeket. /gyes, családi pótlék, szülési segély/

Figyelt kérdés
2008. dec. 6. 21:22
 1/8 anonim ***** válasza:

bnőm 3 honapja nem kapta még meg

én 2 hét mulva kaptam meg

2008. dec. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi a postára adástól számított kb. két hónapra kaptuk az első utalást! A ceglédi MÁK-nál nyugodt emberek dolgoznak, nem kapkodnak vele!
2008. dec. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A szülési segély-gondolom az egyszeri anyaságira gondoltál, meg a többi, a barátnőmék kb 30 nap múlva kapták meg, de ők személyesen vitték be, ez a postai úton, főleg ha nem elsőbbségivel adod fel, akkor hosszabb is lehet. Hallottam itt a környéken van aki csak 3 hónap múlva kapta meg egybe mindent. Az is fontos, hogy ajánlott tértivevénnyel legyen feladva, mert az gyorsabb és visszaigazolást kapsz az átvétel napjáról, mert onnan kb 30 nap a feldolgozás.

Ha nincs eredmény nyugodtan telefonálgass, mert néha muszáj.

2008. dec. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! nekem 3 hónap múlva utalták, de akkor is úgy, hogy bementem és "rácsaptam" az asztalra.( és elkeverték a születési anyakönyvi kivonatot is, csak másolatot küldjetek be) Bogi
2008. dec. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Baranya,én a Máknál intéztem nem postán,2 hét múlva a számlámon volt az egyszeri,köv.héten az a havi családi,és decemberbe már a 2gyerekre járó családi...nekem nagyon hamar megvolt...
2008. dec. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Személyesen mentem be Székesfehérvárra, nekem 2,5 hét alatt volt itt az egyszeri anyasági és a családi (október hónapra). A novemberre járót pedig pénteken kaptam meg. (dec. 5-én)

Gyorsak voltak, én sem erre számítottam a rengeteg negatív tapasztalat után, amit másoktól hallottam.

Lehet, h szerencsém volt(?). :)

2008. dec. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én az igénylést követő héten megkaptam az anyasági támogatást.

(Pécs)

2008. dec. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Akkor az idén nem lesz nagy karácsony.
2008. dec. 7. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!