Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egyedülálló kismamák! Milyen...

Egyedülálló kismamák! Milyen támogatást igényelhetek az önkormányzattól ha munkanélküli vagyok? Igaz, hogy kijönnek a lakásra ellenőrizni?

Figyelt kérdés
2010. aug. 23. 22:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én rendszeres gyermekvédelmi támogatást igényeltem,kijöttek környezet tanulmányra.Nem volt semmi gond,meg is kaptuk.

Ezen kívül talán érdemes lakás fenntartási támogatást is kérned.Meg évente egyszer rendkívüli gyermekvédelmi támogatást is lehet igényelni.

Most ennyi jutott eszembe,de az önkormányzaton meg tudják mondani,mire vagy még jogosult.

2010. aug. 24. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálunk nem jönnek ki környezettanulmányt csinálni.Ki kel tölteni a papírokat,csatolni a megfelelő igazolásokat,és kész.
2010. aug. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!