Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az utóbbi időkben tényleg...

Az utóbbi időkben tényleg olyan felkapottak lettek ezek a nevek: Bianka, Hella, Olívia, Emília/Emili?

Figyelt kérdés
Ti is úgy vettétek észre, hogy mostanában sok Emili/Emília, Olívia született?

2021. máj. 23. 22:11
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
16%

Ezek főleg külföldön menő nevek, itthon nem gondolom hogy túl elterjedtek lennének. Élőben egyedül 1 db Olíviát ismerek, se Biankát se Emíliát nem, Hellát pláne nem (ha nem számoljuk a Lordi billentyűsét).

Az Emília esetleg Emilia Clarke miatt lehet menő, ő elég népszerű színésznő.

2021. máj. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
21-es! Arra jutottam, hogy az Olívia ezek közül a legfelkapottabb itthon (ezek közül), és egyre népszerűbb. Most viszont ez tetszik a legjobban a felsoroltak között (tényleg mindig változik a véleményem 😅). Ma kiderült, hogy tényleg kislányunk lesz, még 3 hónap visszavan, addig csak sikerül választani. De plusz névnek még képbejött a Viola. 😅
2021. máj. 26. 22:16
 23/32 anonim ***** válasza:
100%
Olíviát és Emilit is ismerek piciket, Emíliát nem, de a barátnőm nagyon oda van ezért a névért és az Emmáért is. Gyakori még a Kornélia, Laura, Mia, Zoé, Hanna is. Én is Bianka vagyok, de mindenkitől azt hallom, hogy ezt tuti nem adná a gyerekének. Mondjuk én sem. A 90-es években eléggé kezdett elterjedni, de nem vészesen mert a korosztályomban is csak egyet ismerek. A Blanka viszont a 2000-es évek elején is és most is nagyon megy.
2021. jún. 16. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
23-as! Hogy hogy nem adnám? Szereted egyébként a neved?
2021. jún. 17. 10:44
 25/32 anonim ***** válasza:
100%
#24 nem igazán szeretem, de már megszoktam. Szívesebben lennék Vivien, vagy Regina. Vagy valami könnyebben becézhető, általános név jobban passzolna nekem. A Bianka sem mintha olyan különleges lenne, de nem is nagyon átlagos. Főleg amikor ki hangsúlyozzák hogy BiJankah. Attól fel áll a hátamon a szőr.
2021. jún. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
80%
A Regina szerintem nagyon parasztos név.
2021. jún. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
81%

#26


Parasztos?? :D Ahhoz képest, hogy királynő a jelentése

2021. jún. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
31%
A Gizella meg szépségest jelent, mégis csúnya név, ahogy a Regina is.
2021. jún. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem néztem, valaki írta-e már, de

[link]

Magyar keresztnevek tára, vannak névgyakoriságok., top 100as listában.

2021. júl. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
66%

Hát Az Emília, Emili eléggé szerintem, én az utóbbi időben minden utca sarkon ezt a nevet hallom.

Az Olivíát is hallottam már itt-ott. A Helláról a Győzike-show jut eszembe, ott hívták úgy az egyik nem túl értelmiségi öregasszonyt, de az talán annyira még nem az.

Hát a Bianka az meg már régen sem volt túl ritka név.

2021. nov. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!