Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 11 éves lánnyal miket játszoto...

11 éves lánnyal miket játszotok vagy ő mivel játszik?

Figyelt kérdés
Nálunk van a párom lánya és halálra unja magát. Csak szenved mindenen és már kezd belőle elegem lenni. Lego - fiús, olvasás -fujj, házimunka - ő nem cseléd, játszótér - dedós, babák - dedós, kirakók - túl nehéz, logikai játékok - unalmasak, társasjáték - ő nem játszik a gyerekeimmel, állatok - fujj.
2021. júl. 28. 15:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Így járt. Párod oldja meg a problémát, ő gyereke.
2021. júl. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ő is tehetetlen. Vett neki legot mert az én 11 évesem imád legozni, de ez sem jött be. A szervezett programokra sem akar jönni. Inkább szenved, nyüglődik egész álló nap.
2021. júl. 28. 15:49
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Nem kérni kell hanem ebben az esetben már mondani. Azért a nyűglődésnek és az ugráltatásnak is van határa. Nyugodtan fogd csak be a házi munkába 11 évesen már simán lehet. Kezd kamaszodni de nem szabad hagyni hogy elszaladjon vele a ló.
2021. júl. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Veletek se akar játszani?
2021. júl. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%
Nézd, most hiába soroljuk, hogy a mi 11 évesünk mit szeret, ha a tiétek szemmel láthatólag eldöntötte, hogy minden körülmények között szenvedni fog. -_- Én is kicsit korainak érzem, de a 12 és fél évesem már profin tudja forgatni a szemeit bármire. Amúgy Star Stable laptopon, rajzolás, néha olvasás, lovaglóórák, kint a kertben a kutya egrecíroztatása, hogy ugorjon úgy akadályt, mint egy ló szerencsétlen jószág..... O:) Olyan játszótér, ahol nem csak hinta meg homokozó van, hanem magas mászóka, vagy kötélpálya, vagy egy felnőtteknek való kondipark, slime gyártás, körömlakkozás, just dance ha van xbox, a 10 évesem pedig szívesen legózik, babázik, minecraftozik, de asszem ő se lesz a számotokra követhető példa :)))
2021. júl. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%
Hát én nem tudom ki hogy van vele, de én és az osztálytársaim 11 évesen már nem játszottam, főleg nem legóztunk.
2021. júl. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
95%

Nekem is van 11 éves lány ismerősöm. Ő sem játszik semmivel a telefonon kívül és legnagyobb hobbija hallgatózni miről beszélnek a felnőttek.

Mi ennyi idősen annak örültünk ha vendégségben pl. nem kellett a szülők mellett ülni hanem lehetett menni társasozni vagy beszélgetni a többi gyerekkel. Sok mostani gyerek meg kamasz nincs el egymással, se egyedül. Fura.

2021. júl. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
95%
11 éves lányom Lego kedvence komolyabb legokat rak össze fél nap alatt,mesét néz tabletemen.biciklizik,sárkányt eregetünk,kirándulunk.
2021. júl. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
87%
Nekem úgy tűnik, hogy egyszerűen csak utál titeket, leüli a kötelező láthatást, és alig várja, hogy húzhasson végre haza a megszokott környezetébe.
2021. júl. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!