Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen ingyenesen végezhető...

Milyen ingyenesen végezhető sulik és tanfolyamok vannak gyed alatt? Másoddiploma már nem lenne ingyenes gyed alatt?

Figyelt kérdés
2010. aug. 28. 14:12
 1/4 anonim ***** válasza:
52%

Bocs,hgoy ezzel jövök de keressél már rá a másoddiplomára mielőtt kérdezel. Itt is ezerszer feltették kismamák ak érdést és megválaszolták, hogy 2006 óta nem ingyenes a másod diploma sem.

Ingyenes képzés peig nincs már évtizedek óta.

2010. aug. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ingyenes képzés csak 2007óta nincs a kismamáknak, csak mert kismama.

Kedvezmények vannak alap képzésre, bizonyos feltételekkel egy egy okj képzés is ingyenes lehet, de már ha valakinek van egy szakmája, diplomája akkor ha fene fenét eszik sem jár ingyen oktatás, ez alól a felvételi eljárás során ha bekerül a kivétel, államilag finanszírozott felsőfokú képzés 14félévig lehet főiskolán... bsca, és társai képzésen lehet. Mesterfokozatnál viszont nincs ilyen, nálunk nem hirdettek államit:(

2010. aug. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én master képzést szerettem volna, arra adtak volna többletpontokat a felvételin a gyerek miatt és úgy néztem, h lett volna esély a nem fizetősre is bejutni......de alapvetően többletpontokra számíthatsz, tanfolyamnál meg vannak olyanok ahol adnak 5-10 % kedvezményt
2010. aug. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

van ingyenes 2. diploma. már ha az msc-s diplomát annak vesszük persze.

nekem bsc-s diplomám van, ami 7 félévet vett igénybe a keretből. most msc-re járok, ami 4 félév lesz, persze ha em csúszok tantárgyakkal. ez is államilag finanszírozott képzés, sőt még jegyzettámogatást is kapok. függetlenül attól, hogy gyes-en, gyed-en vagy csak úgy otthon van valaki munkanélküliként.

2010. aug. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!