Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen ingyenes tanfolyamok...

Milyen ingyenes tanfolyamok vannak GYED-en lévő anyukáknak?

Figyelt kérdés
2009. márc. 3. 12:19
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
Érdeklődj a helyi illetőségű munkaügyi központban. Az ott támogatott képzéseket biztosan ingyen lehet csinálni. Mást nem igen tudok.
2009. márc. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!
2009. márc. 3. 14:13
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én úgy tudtam, hogy a munkaügyis tanfolyamok a munkanélkülieknek szólnak, de azokra is csak korlátozott számban lehet jelentkezni. Ezek általában eladó és felszolgáló tanfolyamok. Férfiaknak persze van többféle is.


Én nézegettem pár fizetős tanfolyamot. Hát nem szégyenlősek! 200nál kezdődik,amiben a könyvek, vizsgadíj és egyéb költség (utazás) nincs benne.


Én is GYEDen vagyok, szeretnék valamit tanulni, de honnan és miből szerezzek ennyi pénzt?

2009. márc. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A munkaügyi támogatja a tanfolyamot,ha a gyerek elmúlt már 18 hónapos és nem több a tanfolyam mint heti 20 óra. Ezt még tavaly kérdeztem meg, mert érdekelt.

Ez van.

2009. márc. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!